Najtańsze domy i mieszkania w Warszawie. W tych okolicach kupisz nieruchomości w mniejszej cenie

i

Autor: Pixbay Najtańsze domy i mieszkania w Warszawie. W tych okolicach kupisz nieruchomości w mniejszej cenie

tanie mieszkania

Najtańsze domy i mieszkania w Warszawie. W tych okolicach kupisz nieruchomości w mniejszej cenie

2023-08-29 19:07

Warszawa to miast, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród osób młodych szukających pierwszej własnej nieruchomości. Mimo wszystko przeciętnego Polaka ceny takich mieszkań i domów w stolicy mogą przerazić nawet zniechęcić do kupna. Z tego powodu poniżej przedstawimy ranking ulic z najkorzystniejszymi ofertami za metr kwadratowy.

Najdroższe dzielnice w Warszawie. Tutaj mieszkania kosztują najwięcej

Zanim przejdziemy do najbardziej opłacalnych miejsc, wypadałoby wspomnieć o tych najdroższych okolicach, na które nie każdego stać. Do takich dzielnic zaliczamy: Śródmieście gdzie cena nieruchomości może liczyć 22 349 zł/1 m², Wilanów gdzie cena 1 m² mieszkania wynosi 15 333 zł i Żoliborz ceny mieszkań oscylują w kwocie 20 989 zł/1 m².

W tych dzielnicach Warszawy mieszkania kupisz najtaniej

Zaś za najtańsze dzielnice pod względem cen za metr kwadratowy uważane są: Białołęka, która jest popularna wśród młodych osób, rodzin z dziećmi dodatkowo w tej okolicy mieszkania wynajmuje duża ilość studentów, a także Rembertów ceniony przez mieszkańców za kameralny charakter i dużą ilość zieleni. Za jedną z najtańszych dzielnic uważany jest również Wawer, który jest ceniony za dużą ilość terenów zielonych, za bezpieczeństwo, ciszę i spokój zapewne z tych powodów często jest wybierany przez rodziny z dziećmi. Jednak przy zakupie trzeba pamiętać, że te dzielnice są oddalone od centrum miasta, mimo wszystko komunikacja miejska ciągle się rozwija i nie powinno być problemu z transportem publicznym. Przechodząc do rankingu najtańszych ulic stworzonym przez serwis sonarhome.pl wśród nich znajdują się:

  • ulicę Ostoja - 8706 zł / m²;
  • ulicę Traszki - 8802 zł / m²;
  • ulicę Tymotki - 8824 zł / m²;
  • ulicę Długi Kąt - 8824 zł / m²;
  • ulicę Cytrusową - 8849 zł / m²;
  • ulicę Rajgrasową - 8853 zł / m²;
  • ulicę Zielony Zagajnik - 8857 zł / m²;
  • ulicę Obrębową - 8867 zł / m².
Sonda
Czy planujesz kupić mieszkanie w Warszawie?
Nasi Partnerzy polecają