Zuchwały napad w al. Jerozolimskich. Skradziono złoto i dolary! Trwa policyjna obława

2021-12-08 15:44
Napadli na samochód, w środku było złoto i dolary! 72-latek stracił łącznie 200 tys. zł
Autor: Tadeusz Mróz

Napad na stacji paliw w Al. Jerozolimskich w Warszawie. 72-letni mężczyzna w jednej chwili stracił 200 tys. zł! Do sytuacji doszło w środę, 8 grudnia, o godzinie 13. Jak wynika ze wstępnych informacji, torba leżała na przednim siedzeniu zaparkowanego audi A4. W czasie, gdy mężczyzna wszedł do sklepu, ktoś wybił szybę w aucie, ukradł cenny łup i uciekł.

Zuchwały napad miał miejsce na terenie stacji BP przy rondzie Zesłańców Syberyjskich. Doszło do niego, gdy niczego nieświadomy staruszek zamknął samochód i poszedł do sklepu. Wtedy nieznany sprawca wybił przednią szybę od strony pasażera i zagarnął torbę. W środku były złote monety, sztabki złota i duża ilość dolarów. - Mężczyzna zawiadomił od razu o tym zajściu policję. Funkcjonariusze prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców - przekazał Karol Cebula z policji na Ochocie.

Samochód stał zaparkowany tuż przy sklepie. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że sprawcy przebili opony w audi, żeby uniemożliwić poszkodowanemu pościg. Nie wiadomo na razie, ile osób było zaangażowanych w tę zuchwałą akcję, ani dlaczego 72-latek zostawił tak cenne przedmioty na widoku. Policjanci szukają sprawców tej zuchwałej kradzieży.

Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem napadu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE