Nie chciał iść do więzienia, więc zbudował szałas w środku lasu. Wytropili go policjanci z Goworowa

i

Autor: POLICJA Nie chciał iść do więzienia, więc zbudował szałas w środku lasu. Wytropili go policjanci z Goworowa

POMYSŁOWY UCIEKINIER

Nie chciał iść do więzienia, więc zbudował szałas w środku lasu. Wytropili go policjanci z Goworowa

2023-03-09 17:40

Policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 40-latek miał odbyć karę dwóch lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie chciał jednak iść do więzienia, więc uciekł z miejsca zamieszkania. W środku lasu wybudował szałas, w którym mieszkał przez kilka tygodni. – W trakcie zatrzymania poszukiwany miał przy sobie narkotyki. Niebawem mężczyzna zamieni szałas na celę w zakładzie karnym – mówił kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

Goworów. Zamieni szałas na celę w zakładzie karnym

40-latek był poszukiwany do sprawy narkotykowej. Mężczyzna miał trafić za kratki na dwa lata. Policjanci zaczęli od sprawdzenia jego adresu zamieszkania oraz miejsc, w których mógł przebywać. To jednak nie przyniosło oczekiwanego efektu. Funkcjonariusze prowadzili dalej swoje działania i ich upór w końcu się opłacił. Jednak nikt z nich nie spodziewał się takiego finału!

Poszukiwany mężczyzna był na tyle zdesperowany i tak bardzo nie chciał trafić za kratki, że w środku lasu wybudował szałas, w którym mieszkał przez kilka ostatnich tygodni.

40-latek nie krył zdziwienia, gdy zobaczył policjantów. W trakcie czynności policjanci znaleźli przy nim narkotyki – opowiada kom. Żerański.

Poszukiwany został doprowadzony do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi dłużej niż najbliższe 2 lata, ponieważ będzie odpowiadał dodatkowo za posiadanie znalezionych przy nim w trakcie zatrzymania narkotyków.

Sonda
Narkotyki. Czy posiadanie przy sobie małej ilości marihuany powinno być w Polsce legalne?
Nasi Partnerzy polecają