Policjanci z Bemowa rozbili gang narkotykowy

i

Autor: Policja W mieszkaniach dilerów znaleziono prawie 4 kg narkotyków

gang narkotykowy

Gigantyczny biznes narkotykowy zlikwidowany. Trzymali narkotyki w wynajmowanych mieszkaniach w Warszawie

2022-07-25 10:26

Brawurowa akcja policjantów z Bemowa! Mundurowi zatrzymali 7 osób, które aż przez 4 lata handlowały narkotykami na terenie stolicy i z tego się utrzymywały. Zatrzymani dilowali kokainą, amfetaminą, marihuaną i innymi środkami psychotropowymi. Handlarze z wynajmowanych mieszkań zrobili sobie magazyny na nielegalne substancje!

Policjanci uderzyli w szajkę narkotykową na początku lipca

Najpierw zatrzymano 5 osób, które handlowały potężnymi ilościami używek. Szósty mężczyzna wpadł na Lotnisku Okęcie, kiedy zatrzymała go Straż Graniczna. Siódmy członek gangu przebywał już w areszcie za popełnienie innego przestępstwa. Pięciu zatrzymanych dilerów jest w wieku od 23 do 30 lat. 

Nie przegap: Horror w Śródmieściu w Warszawie. Algierczyk wpadł do butiku z nożem, a antyterroryści z granatami

Kryminalni wdarli się do kilku mieszkań wcześnie rano

Kiedy policjanci interweniowali w mieszkaniach dilerów, dokonali szokującego odkrycia - wszędzie były narkotyki! Funkcjonariusze zabezpieczyli niemal 4 kg używek i mnóstwo pieniędzy, łącznie to około 130 tysięcy złotych. Takie potężne ilości nie powinny dziwić. Policjanci ustalili bowiem, że narkotykowy gang działał od wielu lat. Mężczyźni sprzedawali substancje odurzające i z tego się utrzymywali. Dla wszystkich zatrzymanych było to stałe źródło dochodu, a wynajęte mieszkania służyły im za narkotykowe magazyny!

Narkotyki przewożone z Hiszpanii w pomarańczach! Akcja CBŚ pod Bełchatowem

Gang sprzedawał narkotyki innym osobom w Warszawie

Prokurator przedstawił zatrzymanym zarzuty dokonywania przestępstw dotyczących ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, chodzi o obrót narkotykami w ogromnych ilościach i handel nimi. - Sąd, na wniosek Prokuratora zastosował wobec 6 podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Siódmy z mężczyzn został aresztowany na 2 miesiące. Za te przestępstwa może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności - podsumowuje kom. Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Wola-Bemowo.

W poniższej galerii zdjęć przypominamy akcję celników na warszawskim Okęciu. Wyszkolona czworonożna funkcjonariuszka Aza "wywąchała" kokainę, która był nasączony hamak!

Sonda
Czy zażywałeś kiedyś narkotyki?
Nasi Partnerzy polecają