Nie żyje 30-letni motocyklista. Drogowa makabra na DK 50 pod Otwockiem

i

Autor: TADEUSZ MRÓZ Ciało 30-latka w rowie. Potworny wypadek motocyklisty w Rudzenku

Ciało 30-latka w rowie. Potworny wypadek motocyklisty w Rudzienku

2022-05-19 18:55

Drogowy koszmar rozegrał się w czwartkowe popołudnie na drodze krajowej numer 50. Rozpędzony motocyklista zderzył się tam z busem. Niestety kierujący jednośladem zmarł. Droga w obu kierunkach jest całkowicie zablokowana. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Kolejne tragiczne popołudnie na mazowieckich drogach. Na drodze krajowej numer 50, w miejscowości Rudzienko (powiat otwocki), około godziny 17, doszło do potwornego wypadku z udziałem motocykla. - Na drodze w kierunku Kołbieli doszło do zderzenia motocykla marki honda z busem marki peugeot. W wyniku poniesionych obrażeń, 30-letni motocyklista poniósł śmierć na miejscu – przekazała "Super Expressowi" mł. asp. Paulina Harabin, oficer prasowa z komendy powiatowej policji w Otwocku.

Ciało w rowie

Dokładnie nie jest znany przebieg tego potwornego wypadku. Ciało kierującego jednośladem w wyniku przerażającego uderzenia wylądowało w przydrożnym rowie. Dwukołowiec dosłownie wbił się czołowo w maskę busa firmy serwisującej ekspresy do kawy.

Ranny również kierowca busa

Samochodem, który brał udział w zdarzeniu kierował 46-letni mężczyzna. Ranny został przetransportowany do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego. Na miejscu służby prowadzą działania. - Droga w obu kierunkach została całkowicie zamknięta. Ustalamy przebieg tego zdarzenia – dodała policjantka z Otwocka.

Zobacz zdjęcia zrobione przez naszego fotoreportera na miejscu tego tragicznego wypadku:

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Potworny wypadek w Grębiszewie. Nie żyją cztery osoby