Nie żyje 31-latka! Ciągnik wlókł ją po polu pod Mławą. Kierowca był kompletnie pijany...

i

Autor: andreas160578/cc0/Pixabay.com Nie żyje 31-latka, która była wleczona przez ciągnik po polu w gminie Wiśniewo pod Mławą

Koszmarny wypadek

Nie żyje 31-latka! Ciągnik wlókł ją po polu pod Mławą. Kierowca był kompletnie pijany...

2022-10-04 12:39

Nie żyje 31-latka, która była wleczona przez ciągnik po polu w gminie Wiśniewo pod Mławą. Do wypadku doszło w momencie, gdy prowadzący pojazd 20-latek zahaczył o ubranie kobiety kultywatorem i pociągnął ją za sobą. Poszkodowana została zabrana do szpitala w Mławie przez jednego z członków rodziny, gdzie po kilku dniach zmarła. Kierowca ciągnika był pijany.

Nie żyje 31-latka! Ciągnik wlókł ją po polu. Wypadek pod Mławą

31-latka wleczona przez ciągnik pod Mławą zmarła w szpitalu - informuje Naszamlawa.pl, powołując się na tamtejszą prokuraturę. Do wypadku doszło w niedzielę, 25 września, ok. godz. 18, na polu na terenie gminy Wiśniewo. Prowadzący pojazd 20-latek, u którego wykryto później ponad 3 promile alkoholu, zahaczył o jej ubranie kultywatorem, pociągając ją za sobą i wlekąc przez jakiś czas. 31-latka trafiła do szpitala w Mławie z obrażeniami ciała, po tym jak zawiózł ją tam jeden z członków rodziny. Zmarła w czwartek, 29 września. Policja już wcześniej wszczęła w tej sprawie postępowanie, ale z uwagi na śmierć kobiety trafiło ono również do prokuratury w Mławie. Jednostka czeka na wyniki sekcji zwłok denatki, ale w tej sprawie nikt nie usłyszał jeszcze zarzutów. 20-latek odpowie natomiast na pewno za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Ponadto pobrano od niego krew do dalszych badań.

Sonda
Czy gdyby nie alkohol, przestępstw w Polsce byłoby mniej?
Rodzice puszczają dzieci na ulicę, bo… proboszcz wprowadził abonament za parking