Zabójstwo 37-latki w Kozienicach! Została zadźgana nożem. Zrobił to 24-latek?

i

Autor: 1494202/cc0/Pixabay.com 37-letnia kobieta została zabita na jednym z osiedli w Kozienicach. 24-latek miał ją zadźgać nożem

Makabryczna zbrodnia

Zabójstwo 37-latki w Kozienicach! Została zadźgana nożem. Zrobił to 24-latek? [AKTUALIZACJA]

2022-10-04 14:43

37-letnia kobieta została zabita na jednym z osiedli w Kozienicach. Jej ciało znaleziono w czwartek, 29 września, ok. południa. Tego samego dnia policja zatrzymała podejrzanego o zamordowanie kobiety 24-latka, mieszkańca powiatu kozienickiego, który miał kilkukrotnie dźgnąć poszkodowaną nożem. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Zabójstwo 37-latki w Kozienicach! Została zadźgana nożem. Zrobił to 24-latek?

Aktualizacja, godz. 14.

Prokuratura Rejonowa w Kozienicach ujawniła szczegóły zabójstwa 37-latki. Cała prawda wyszła na jaw przez przypadek w czwartek, 29 września, ok .godz. 12. To wtedy mieszkanka jednego z bloków na terenie miasta poszła do swojej sąsiadki, która wynajmowała lokum w tej samej klatce schodowe. Nikt nie otwierał, ale kobieta nacisnęła klamkę i weszła do środka, bo drzwi nie były zamknięte. Na ziemi leżała 37-latka, u której ujawniono później kilka ran w okolicach pleców, zadanych prawdopodobnie nożem zabezpieczonym przez śledczych. Podejrzany o zabójstwo 24-latek został zatrzymany tego samego dnia, w godzinach 23-24, a następnego dnia usłyszał zarzuty.

- Do zabójstwa doszło w poniedziałek, 26 września, w godzinach wieczornych, natomiast zbrodnię ujawniono dopiero 3 dni później. Ofiara nie była mieszkanką Kozienic, tylko przyjechała tutaj na pewien czas z Warszawy, gdzie również nie była zameldowana. Feralnego dnia spotkała się z domniemanym sprawcą po raz pierwszy, bo wcześniej się nie znali - przynajmniej takie są nasze wstępne ustalenia. Nie mamy wiedzy, jakoby przebywała z nimi w tym czasie kobieta wynajmująca mieszkanie - mówi Joanna Żak, prokurator rejonowy w Kozienicach.

Wcześniej pisaliśmy:

Prokuratura Rejonowa w Kozienicach prowadzi śledztwo ws. zabójstwa 37-latki, do którego doszło w minionym tygodniu. Mundurowi dostali zgłoszenie w tej sprawie ok. godz. 12, interweniując na jednym z osiedli. Tego samego dnia zatrzymali podejrzanego o zbrodnię 24-latka, mieszkańca powiatu kozienickiego. Mężczyzna został przewieziony do komendy, a później usłyszał w tej sprawie zarzuty. Sąd Rejonowy w Kozienicach przychylił się do wniosku śledczych, decydując o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Co się wydarzyło w dniu zabójstwa? Jak informuje portal Echodnia.eu, 24-latek miał kilkukrotnie dźgnąć kobietę nożem, ale bliższe szczegóły i motywy postępowania domniemanego sprawcy nie są na razie znane.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Rodzice puszczają dzieci na ulicę, bo… proboszcz wprowadził abonament za parking. „Niektórzy nadal ryzykują!”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają