Nie żyje Janina Ziemichód. Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo

i

Autor: UM Legionowo Nie żyje Janina Ziemichód. "Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo"

Nie żyje Janina Ziemichód. "Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo"

2022-05-27 8:30

Nie żyje Janina Ziemichód. Była wieloletnią dyraktorką Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie, a także Gimnazjum (obecnie szkoły podstawowej) w Łajskach w województwie mazowieckim. Janina miała 70 lat, była absolwentką pedagogiki o specjalności edukacji wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z historii.

W środę wieczorem, 25 maja, zmarła Janina Ziemichód, wieloletnia dyrektorka Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

– Wyrazy szczerego żalu i współczucia Rodzinie oraz wszystkim bliskim ś.p. Janiny Ziemichód. Wieloletniej dyrektorki Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Legionowie, wspaniałego i życzliwego Człowieka, którego będzie nam wszystkim bardzo brakować. Kondolencje składają Prezydent Miasta Legionowo, Radni Rady Miasta Legionowo oraz Pracownicy Urzędu Miasta Legionowo - czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta Legionowa.

– Dyrektora szkoły w latach 1995 - 2007, wspaniałego człowieka o wielkim sercu i umyśle. Jej życzliwość i serdeczność wobec innych, rzadki dar zjednywania ludzi oraz wysoka kultura osobista czyniły z niej osobę powszechnie lubianą i szanowaną. Będzie Nam Jej bardzo brakowało - podaje II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie.

Nie żyje Janina Ziemichód

Dyrektorka zmarła po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 70 lat. Była absolwentką pedagogiki o specjalności edukacji wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z historii. Mieszkała w Legionowie ponad 40 lat i cały ten czas związana była z oświatą, początkowo jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, a później jako nauczyciel historii w szkole podstawowej i gimnazjum.

Na klepsydrze pogrzebowej napisano: "Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo".

Sieniawa. Do trumny ubrali tatę w damskie rajstopy i spódnicę. Pomylili go ze zmarła sąsiadka
Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE