A taki było ładne

Niebezpieczna kraksa w centrum Warszawy. Żółte BMW roztrzaskało się na barierkach

2024-02-12 13:11

W nocy z 11 na 12 lutego po północy doszło do dramatycznego zdarzenia na Trasie Łazienkowskiej w centrum Warszawy. Żółte sportowe BMW nagle uderzyło w bariery. W samochodzie znajdowały się cztery osoby, ale żadna nie odniosła poważnych obrażeń. Kierowca otrzymał mandat oraz punkty karne za swoje przewinienie.

Nocna kolizja w centrum Warszawy. Żółte BMW roztrzaskało się na barierkach

Zdarzenie miało miejsce z niedzieli na poniedziałek około godz. 00:30 na Trasie Łazienkowskiej w Warszawie. Żółte BMW M4 jechało Aleją Armii Ludowej w kierunku ulicy Wawelskiej, gdy tuż przed ulicą Marszałkowską w kierunku Ochoty kierujący nie zachował należytej ostrożności i stracił panowanie nad sportowym autem. Samochód uderzył w krawężnik, a następnie bariery oddzielające pasy. Ostatecznie roztrzaskane auto zatrzymało się na środku drogi.

Samochód został poważnie uszkodzony. Przód karoserii w połowie się urwał, a jedno z kół oderwało się i znajdowało się przy metalowych barierkach. Tył pojazdu nie prezentował się wcale lepiej, gdyż żółta blacha jest mocno pogięta, a przez dziury widać elementy wewnętrznej konstrukcji.

- Kierowca bmw przez swoją nieostrożność uderzył w bariery. Został ukarany mandatem w wysokości trzech tysięcy złotych oraz sześcioma punktami karnymi. Mężczyzna został przebadany alkomatem, który ukazał, że był on trzeźwy. Dodatkowo zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja - poinformowała Edyta Adamus z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

W chwili kolizji za kierownicą bmw siedział 20-letni mężczyzna, a wraz z nim podróżowały jeszcze trzy osoby. Na szczęście nikt nie odniósł bardzo poważnych obrażeń.

Jesteś samochodowym ekspertem? Odpowiedz, skąd pochodzą te marki

Pytanie 1 z 10
Marka DeTomaso nie produkuje już dziś samochodów, ale pochodziła z…