Koszmarny wypadek

Czołowe zderzenie na S7, jedno z aut jechało pod prąd! Są ranni

2024-02-12 8:10

Koszmarny wypadek na trasie S7 w pobliżu miejscowości Sękocin Stary (pow. pruszkowski). W niedzielny wieczór zderzyły się tam czołowo dwa auta osobowe. Jeden z kierowców wjechał na trasę pod prąd! Pięć osób zostało rannych. Policja ustala szczegółowe przyczyny i okoliczności niedzielnego wypadku.

Do wypadku doszło w niedzielę, 11 lutego, tuż przed godz. 20. Na odcinku węzeł Tarczyn Południe - węzeł Janki, w pobliżu miejscowości Sękocin Stary, czołowo zderzyły się dwa auta osobowe. Informacje o wypadku potwierdziła policja.

- Kierujący pojazdem volkswagen amarok 70-letni Polak, poruszając się drogą jednokierunkową pod prąd ulicą al. Krakowska w miejscowości Sękocin Nowy zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo lewym pasem bmw x6 prowadzonym przez 42-letniego obywatela Bułgarii. W wyniku tego uderzenia pojazd bmw uderzył w prawidłowo jadący prawym pasem pojazd marki Skoda Fabia. W wyniku tego zdarzenia 5 osobom została udzielona pomoc medyczna. Poszkodowane osoby zostały przetransportowane do szpitali - przekazała nam podkom. Edyta Bednarczyk z pruszkowskiej policji.

Jak dodała, wszyscy kierowcy zostali przebadani na obecność alkoholu. - Byli trzeźwi - zapewniła policjantka.

Funkcjonariusze ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?

QUIZ. Prawda czy fałsz? Ekstremalnie trudne wyzwanie! 6/10 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 10
Zespół The Cranberries powstał w Irlandii: