Nielegalny skrót przez tory zakończył się tragedią. Mężczyzna ginie pod kołami pociągu

i

Autor: Tadeusz Mróz

KOSZMAR

Nielegalny skrót przez tory zakończył się tragedią. Pod kołami pociągu zginął mężczyzna

2023-08-15 7:53

Wieczorem w poniedziałek, 14 sierpnia pomiędzy ul. Brożka i Grodkowską na warszawskiej Woli doszło do śmiertelnego potrącenia mężczyzny przez pociąg. Pieszy przechodził przez tory w miejscu niedozwolonym. Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, to najkrótsza droga do sklepu, który jest obok. Tragedia była kwestią czasu.

Warszawa, Wola. Koszmarny wypadek na torach. Nie żyje mężczyzna

W poniedziałek (14 sierpnia) w okolicach godziny 22 na warszawskiej Woli doszło do śmiertelnego wypadku. Przez tory przechodził mężczyzna, który najprawdopodobniej nie zauważył pędzącej maszyny. Pieszy nie miał szans, zginął na miejscu.

O sprawie jako pierwszy poinformował „Miejski Reporter” w swoich mediach społecznościowych. – Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej oraz ZRM. Dalsze czynności prowadzi policja pod nadzorem prokuratora. W miejscu, gdzie doszło do wypadku jest kilka dzikich przejść, które oznaczone są tabliczkami „przejście przez tory zabronione. Z relacji mieszkańca wynika, że to najkrótsze drogi do sklepu, który jest obok. Przechodzi tam wiele osób więc tragedia była kwestią czasu – napisał w poście.

Jednak o tym, czy to był wypadek, czy targnięcie się na swoje życie, dowiemy się po śledztwie. Na miejscu policja pracowała pod nadzorem prokuratora.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Ramka pomocowa

i

Autor: materiały prasowe / zapobiegajmysamobojstwom.pl
Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?