KOSZMAR NA JEZDNI

Auto 39-latki huknęło w drzewo i zmieniło się w kupę pogiętego złomu. Tragiczny wypadek w Zygmuntowie

2023-08-14 7:46

To było koszmarne, niedzielne (13 sierpnia) popołudnie w Zygmuntowie w gminie Opinogóra. W tragicznym wypadku, do którego doszło na prostym odcinku drogi! Policjanci cały czas próbują wyjaśnić okoliczności tej makabry. Dzisiaj wiemy, że kierująca najprawdopodobniej straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze i uderzył w drzewo.

Śmiertelny wypadek. Zginęła młoda kobieta

Pierwsi o tej makabrze na drodze w Zygmuntowie w gminie Opinogóra poinformowali dziennikarze lokalnego portalu – „ciechanowinaczej.pl”. Jak słyszymy, w ww. miejscowości doszło do koszmarnego wypadku. Śmierć na miejscu poniosła 39-letnia kobieta, mieszkanka Ciechanowa.

Kierująca pojazdem 39-latka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w drzewo. Na ten moment nie są znane przyczyny wypadku, do którego doszło na prostym odcinku drogi – wyjaśniała w rozmowie z portalem asp. Magda Zarembska z ciechanowskiej policji.

Ratownicy medyczni, którzy pojawili się na miejscu, próbowali uratować życie 39-latki. Pomimo długiej reanimacji, kobieta zmarła na miejscu. Autem podróżował również 40-letni pasażer, który trafił do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Pracują pod nadzorem prokuratora.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Listen on Spreaker.