Wypadek śmiertelny na DK-50

i

Autor: Ratownictwo Powiatu Węgrowskiego/FACEBOOK Wypadek śmiertelny na DK-50

Śmierć na drodze

Nie hamowała, tylko wjechała prosto pod ciężarówkę! Tragiczny wypadek na DK nr 50

2023-08-12 9:29

Tragiczny wypadek miał miejsce na DK nr 50, na wysokości miejscowości Ogrodniki, pomiędzy Ostrowią Mazowiecką a Łochowem (woj. mazowieckie). W zdarzeniu brały udział samochód osobowy i ciężarowy. Zginęła kierująca "osobówką". Ustalenia policjantów są przerażające.

Niespokojny początek weekendu mamy na polskich drogach. Wczesnym rankiem informowaliśmy na portalu "Super Express Kraków" o koszmarnym wypadku pod Oświęcimiem, a niedługo później dotarły do nas fatalne wieści z Mazowsza. W zderzeniu samochodu osobowego i ciężarówki zginęła kobieta. - Po godzinie 6 wprost pod ciężarówkę jadącą w stronę Łochowa wjechał samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca autem nie hamowała. Zginęła na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego jest trzeźwy - powiedział Polskiej Agencji Prasowej komisarz Marcin Goral z węgrowskiej policji.

Tragiczny wypadek na DK nr 50 na Mazowszu. Utrudnienia dla kierowców

Policjant przekazał, że droga jest zablokowana w obydwu kierunkach. - Wyznaczono objazdy w Broku na Małkinię Górną i w Łochowie na Wyszków bądź na Węgrów - dodał kom. Góral. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przekazała, że utrudnienie może potrwać do godziny 11. Do kierowców i pieszych nie tylko z regionu apelujemy o ostrożność na drogach. Rodzinie i bliskim kobiety składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Przerażający wypadek w Legincy. Zmiażdzył Młodą kobietę
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają