Nieprzytomny 48-latek zamknięty w nagrzanym aucie. Liczyła się każda minuta

i

Autor: Shutterstock

Akcja ratunkowa

Nieprzytomny 48-latek zamknięty w nagrzanym aucie. Liczyła się każda minuta

2023-07-20 7:48

Dramatyczna akcja ratunkowa. W upalny dzień nieprzytomny mężczyzna był zamknięty w nagrzanym aucie! Nie reagować na żadne próby nawiązania z nim kontaktu. Jego życie było zagrożone. Na pomoc 48-latkowi ruszyli zaalarmowali o sytuacji kozieniccy policjanci. Nie było chwili do stracenia. Liczyła się każda minuta.

Kozienice. Nieprzytomny mężczyzna zamknięty w nagrzanym aucie

Był upalny wtorek, 18 lipca, kiedy w godzinach popołudniowych kozieniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie znajdującym się w zamkniętym samochodzie. Miał on nie reagować na żadne próby nawiązania z nim kontaktu.

- Gdy policjanci dojechali na miejsce, zastali auto, a w środku mężczyznę. Próbowali nawiązać jakikolwiek kontakt z nim, jednak bezskutecznie. Życie i zdrowie będącego w nagrzanym samochodzie mężczyzny było zagrożone - poinformowała podkom. Ilona Tarczyńska z policji w Kozienicach.

Rozpoczęła się dramatyczna akcja ratunkowa. Na szali było ludzkie życie. - Funkcjonariusze wybili szybę w pojeździe i otworzyli pojazd. Wyciągnęli wycieńczonego mężczyznę na zewnątrz i udzieli niezbędnej pomocy przedmedycznej - przekazała policjantka.

Szczęśliwy finał akcji ratunkowej

Wyciągnięty z nagrzanego auta 48-latek trafił pod opiekę załogi karetki pogotowia, która przybyła na miejsce interwencji. - Po udzieleniu pomocy mężczyzna został przekazany rodzinie. Jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - poinformowała podkom. Ilona Tarczyńska.

Sonda
Jak znosisz upały?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany