łabędź

i

Autor: SM WARSZAWA

Nietypowa akcja na Wiśle! Strażacy i strażnicy ratowali łabędzia

2021-02-05 17:26

Strażacy wraz z EKO PATROLEM straży miejskiej dostali wezwanie nad Wisłę do łabędzia, który był osłabiony i nie mógł się normalnie poruszać. Wyciągnęli go na ląd i zabrali do weterynarza.

Spacerujące Kanałem Żerańskim małżeństwo zauważyło, że jeden z łabędzi jest osłabiony i nie może się normalnie poruszać. Na miejsce wezwano Eko Patrol straży miejskiej. Funkcjonariusze przybyli na miejsce i rozpoczęli akcję ratowniczą. Ale ptaka nie udało się złapać, bo odpływał ostatkiem sił na środek zbiornika. Do pomocy wezwano strażaków z pobliskiej jednostki. Ratownicy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt do ratowania tonących ludzi przyjechali na miejsce i odłowili łabędzia. Okazało się, że coś utkwiło mu w przełyku. Funkcjonariusze z Eko Patrolu przetransportowali zwierzę do Ptasiego Azylu na terenie warszawskiego ZOO, gdzie zajęli się nim weterynarze.

Tak mieszka prezydent Duda
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany