Ciało 65-latki od roku gniło w mieszkaniu na Bródnie! Makabryczne odkrycie w bloku przy ul. Łojewskiej

i

Autor: Shutterstock & Google Earth Ciało 65-latki od roku gniło w mieszkaniu na Bródnie! Makabryczne odkrycie w bloku przy ul. Łojewskiej

ZLECONO SEKCJĘ ZWŁOK

Nikt nie zauważył, że 65-latka nie żyje. Jej ciało od roku gniło w domu. Prokuratura zleciła sekcję zwłok kobiety

2023-09-11 13:17

Horror z warszawskiego Bródna przypomina ten, do którego doszło w Legionowie, kiedy to ciało około 80-letniej Marii przez pięć lat gniło w mieszkaniu przy ul. Pałacowej. Tym razem w mieszkaniu znaleziono ciało 65-latki. Nikt nie zainteresował się zmarłą. Dopiero, gdy sąsiedzi poczuli odór, zaalarmowali służby. Jak udało nam się dowiedzieć, prokuratura zleciła sekcję zwłok.

Warszawa, Targówek. Znaleziono ciało 65-letniej kobiety. Jej ciało od roku gniło w mieszkaniu

Pierwsi o sytuacji poinformowali dziennikarze portalu „tustolica.pl”. Jak udało im się ustalić, w mieszkaniu przy ul. Łojewskiej na warszawskim Bródnie odnaleziono zwłoki 65-letniej kobiety, której ciało najprawdopodobniej przez ostatni rok rozkładało się w domu. Jak twierdzili sąsiedzi, dopiero dwa tygodnie temu na klatce schodowej zaczęło śmierdzieć. Ci, postanowili zawiadomić służby, które po siłowym otwarciu lokalu nie mogli uwierzyć w to, co widza.

Wewnątrz mieszkania ujawniono zwłoki 65-letniej lokatorki w zaawansowanej fazie rozkładu. Zwłoki zostały przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej. Sprawę prowadzi prokuratura – poinformowała portal "tustolica.pl" Paulina Onyszko z praskiej policji.

Skontaktowaliśmy się z prokuraturą w tej sprawie. Jak słyszymy, „została zlecona sekcja zwłok, czekamy na wyniki”.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta nie leżała w mieszkaniu tyle, ile przekazują inne media. Będziemy rozmawiać ze świadkami zdarzenia – przekazała w rozmowie z nami prok. Katarzyna Skrzeczkowska z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w Warszawie.

Legionowo. Ciało Marii przez 5 lat gniło w mieszkaniu

Do podobnego koszmaru doszło w Legionowie przy ul. Pałacowej. Tam odnaleziono zwłoki około 80-letniej kobiety. Maria najprawdopodobniej zmarła w 2018 roku i od tamtego czasu nikt się nią nie zainteresował. Jej ciało odnaleziono przez przypadek - przez małą awarię: pękniętą rurę w mieszkaniu powyżej.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany