PRZERAŻAJĄCE SZCZEGÓŁY

Horror w Legionowie. Były sąsiadkami od 1986 roku. Nikt nie zorientował się, że Maria nie żyje. W jej mieszkaniu znaleziono zwłoki

2023-06-28 8:33

W mieszkaniu przy ul. Pałacowej w Legionowie w środę (21 czerwca) odnaleziono zwłoki około 80-letniej kobiety. Maria przeleżała w swoim pokoju pięć ostatnich lat! Nikt nie zainteresował się jej życiem, tym, że nagle zniknęła. Reporterzy „Super Expressu” odwiedzili blok, w którym doszło do tragedii. Na jaw wychodzą dramatyczne szczegóły tego zajścia.

Legionowo. Mieszkańcy nie zainteresowali się życiem pani Marii. Kobieta zmarła w 2018 roku

Przez pięć lat lokatorzy ul. Pałacowej w Legionowie mieszkali obok rozkładających się zwłok kobiety. Nikt nie zainteresował się tym, że nagle pani Maria przestała wychodzić z mieszkania. Nie robiła zakupów. Nie przemykała po klatce schodowej.

Nie lubiła się z sąsiadami, nie utrzymywała z nikim kontaktu, była nieufna, skryta – opowiadają nam jej sąsiedzi.

W mieszkaniu zmarłej kobiety odnaleziono produkty spożywcze z datą ważności kończącą się w maju 2018 roku. To jeden z dowodów na to, że kobieta zmarła właśnie pięć lat temu.

Jak dokonano tego odkrycia? W mieszkaniu powyżej pękła rura. Woda zalewała pomieszczenia znajdujące się niżej. Administrator budynku wraz z policją zdecydowali się na komisyjne otwarcie drzwi tego lokalu, ponieważ nikt nie reagował na wcześniejsze pukanie.

Ze wstępnych informacji, które przekazali nam lekarze dowiadujemy się, że ciało nie miało żadnych mechanicznych urazów. Mówimy tutaj o zgonie z przyczyn naturalnych – dodaje prok. Skrzeczkowska.

Najdziwniejsze i najtragiczniejsze jest to, że sąsiedzi pani Marii mieszkali z nią na jednym piętrze od 1986 roku – w tym roku oddano budynek do użytku. Przez 27 lat między mieszkańcami nie zawiązała się sąsiedzka więź. – Nie rozmawiałam z nią nigdy, kojarzę ją tylko z widzenia mówiła nam jedna z lokatorek.

Pani Maria, pomimo tego, że nie żyła od pięciu lat, nadal pobierała emeryturę, która automatycznie wpadała na jej konto bankowe.

Listen on Spreaker.