To straszne!

Tragedia w Legionowie. Runął z 10 piętra, nie miał żadnych szans

2023-01-06 12:07

Tragiczne wieści z Legionowa. Nie żyje mężczyzna, który upadł z wielkiej wysokości. Dramat rozegrał się w nocy z czwartku na piątek (5/6 stycznia). Poszkodowany spadł z wysokości 10 piętra na ul. Ogrodowej, prawdopodobnie przez otwarte okno w wysokościowcu. Na miejscu pracowały wszystkie służby: policja, pogotowie ratunkowe i straż pożarna.

Legionowo. Wypadł z 10 piętra, nie żyje

Służby otrzymały dramatyczne zgłoszenie na numer 112. Nocną ciszę na legionowskim osiedlu przerwały nagle dźwięki syren wozów strażackich, pogotowia i policji. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że mężczyzna był w chwili zdarzenia pijany. Na razie nie uzyskaliśmy komentarza policji w tej sprawie.

Do podobnej sytuacji doszło dzień wcześniej w Warszawie. Przy ul. Kamińskiego na Białołęce mężczyzna spadł z 3 piętra. Nie przeżył. Na miejscu pracowała policja, a o sprawie powiadomiony został prokurator. Zmarły, to około 30-letni mężczyzna. - Potwierdzam, że takie zdarzenie miało miejsce. Z uwagi na jego charakter nie wypowiadamy się o sprawie – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” Małgorzata Wersocka Z Komendy Stołecznej Policji.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Jak oceniasz działania legionowskiej policji?