Krwawa draka

Nocna awantura na Powiślu. W ruch poszły butelki i broń

2023-03-14 15:01

Podczas nocnej awantury na Powiślu polała się krew. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w ruch poszły szklane butelki i broń na gumowe kulki. Poszkodowane zostały dwie osoby. Trzech obywateli Ukrainy zostało zatrzymanych przez policję. Co było zarzewiem konfliktu? Niewykluczone, że chodziło o zakłócanie ciszy nocnej.

Nocna awantura na Powiślu

Do zdarzenia doszło po godz. 22 w poniedziałek, 13 maca. Z ustaleń naszego reportera, który był na miejscu, wynika, że w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Smulikowskiego, zamieszkiwanym przez obywateli Ukrainy, odbywała się głośna impreza. Hałas miał przeszkadzać sąsiadom. Jedna z mieszkanek poszła uspokoić towarzystwo. Gdy hałaśliwi imprezowicze nie reagowali na jej prośby, do akcji wkroczył mąż kobiety. Awantura przybrała na sile. Jak przekazał nam reporter, z relacji świadków wynikało, że jeden z Ukraińców rozbił szklaną butelkę na głowie mężczyzny! Z kolei jeden z napastników został postrzelony w twarz z pistoletu na gumowe kulki.

Na miejscu draki interweniowała policja. - Zatrzymanych zostało trzech mężczyzn. To obywatele Ukrainy - przekazał nam podinsp. Robert Szumiata z policji w Śródmieściu.

Dwie osoby ranne

Z ustaleń naszego reportera wynika, że hałaśliwi imprezowicze byli pijani. Dwie ranne osoby trafiły do szpitala. To jeden z napastników oraz interweniujący mężczyzna. Jak przekazała policja, również obywatel Ukrainy.

Sonda
Czy zawsze przestrzegasz zasad ciszy nocnej?
Nasi Partnerzy polecają