Nowa mapa Warszawy uratuje w pilnej potrzebie. Przyda się imprezowiczom i miłośnikom ostrych kebabów

i

Autor: screen mapa.um.warszawa.pl/Pixabay Nowa mapa Warszawy uratuje w pilnej potrzebie. Przyda się imprezowiczom i miłośnikom ostrych kebabów

Warto ją znać

Nowa mapa Warszawy uratuje w pilnej potrzebie. Przyda się imprezowiczom i miłośnikom ostrych kebabów

2023-07-03 14:23

Spacerując po Warszawie dopadła cię pilna potrzeba? Jesteś daleko od domu, a potrzebujesz szybko skorzystać z toalety? Pomocą służy stołeczny serwis mapowy! Dzięki niemu znajdziesz najbliższą czynną ubikację, sprawdzisz godziny jej otwarcia, a także odszukasz lokale gastronomiczne udostępniające bezpłatnie toalety.

Ta mapa Warszawy uratuje w pilnej potrzebie

W życiu przytrafiają się różne sytuacje. Zatrucie pokarmowe, zbyt ostry kebab, poimprezowe zatrucie alkoholem mogą dopaść w najmniej oczekiwanym momencie. Być może czujesz, że nie zdążysz już w porę dotrzeć do swojego mieszkania. Co wtedy? Gdzie szukać ratunku w postaci czynnej toalety?

W Warszawie to już nie problem. Od początku tegorocznych wakacji powróciła jedna z najbardziej wyczekiwanych przez mieszkańców stolicy i turystów warstw cyfrowej mapy „Warszawa dzisiaj”. Zaznaczono na niej… toalety!

„Użytkownik znajdzie w serwisie kilkaset toalet. Są to zarówno te wolnostojące (przenośne), jak również automatyczne toalety miejskie oraz te umiejscowione w budynkach użyteczności publicznej. Na mapie znalazły się również lokale gastronomiczne, które na podstawie umowy z miastem udostępniają swoje ubikacje przechodniom czy turystom” - poinformował stołeczny ratusz.

Mapa toalet w Warszawie

Klikając na mapie na symbol toalety można sprawdzić szczegóły dotyczące godzin jej otwarcia, dostępności dla osób z niepełnosprawnościami czy wyposażenia w przewijak. Jak zapowiada ratusz, docelowo wszystkie dane z mapy dotyczące toalet w stolicy pojawią się również w aplikacji warszawa19115.pl, gdzie w specjalnej zakładce oznaczonych jest już wiele ogólnodostępnych ubikacji miejskich.

Poniżej publikujemy przydatne linki:

  • Link do mapy toalet – TUTAJ
  • Link do zakładki w aplikacji Warszawa 19115 – TUTAJ
Nowa mapa Warszawy uratuje w pilnej potrzebie. Przyda się imprezowiczom i miłośnikom ostrych kebabów

i

Autor: screen mapa.um.warszawa.pl Nowa mapa Warszawy uratuje w pilnej potrzebie. Przyda się imprezowiczom i miłośnikom ostrych kebabów

Zobacz również galerię zdjęć "Najlepsze bezpłatne toalety w Warszawie. Ranking Super Expressu"

Sonda
Zdarza ci się korzystać z publicznych toalet?