Wypadek!

Nowe Mistrzewice: Koszmar na drodze. Roztrzaskane samochody i betonowe ogrodzenie. Wielu rannych w tym dzieci

2023-03-09 8:10

Koszmarny wypadek pod Sochaczewem. W środę (8 marca) w Nowych Mistrzewicach roztrzaskały się dwa samochody. W pojazdach było łącznie 6 osób, w tym dwoje małych dzieci. Jedno z aut przebiło się przez betonowe ogrodzenie. Na miejsce pilnie ruszyli strażacy i pogotowie ratunkowe. Wszyscy ranni trafili do szpitala. Strażacy zdobyli się na wzruszający gest na miejscu wypadku.

Nowe Mistrzewice. Groźny wypadek, ranne dzieci

Wypadek wydarzył się po godz. 13. - Po dojeździe i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że doszło do zderzenia samochodów osobowych marki Ford i Volkswagen. Pojazdami podróżowało łącznie 6 osób, w tym dwoje dzieci w wieku 5 i 8 lat. Wszystkie osoby pozostawały przytomne – przekazali w poście na Facebooku strażacy z Sochaczewa.

Ratownicy udzielili pomocy wszystkim poszkodowanym. Wtedy strażacy wykonali wzruszający gest. - W celu zmniejszenia stresu związanego z zaistniałym zdarzeniem poszkodowanym dzieciom wręczono pluszowe maskotki – opisują dalej w mediach społecznościowych akcję strażacy. Wszystkie 6 osób pogotowie zabrało do szpitala. Ratownicy nie przekazali w jakim stanie są poszkodowani.

Dramatyczny wypadek na Mazowszu

Do innego dramatu na drodze doszło tego dnia w Błoniu w pow. warszawskim zachodnim. Dwie nastolatki wpadły pod ciężarówkę. Jedna z nich śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego trafiła do szpitala.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany