Nowy Lidl w Warszawie. Tak nowoczesnego sklepu jeszcze nie było

2019-11-13 13:19 md
Nowy Lidl w Warszawie
Autor: archiwum SE Nowy Lidl w Warszawie

Będzie nowy Lidl w Warszawie. Popularna sieć otwiera kolejny sklep w Warszawie. Nowy Lidl w stolicy powstanie przy ulicy Nowoursynowskiej na terenie osiedla Fort Służew

Rozpoczęła się budowa nowego Lidla na Mokotowie w Warszawie. Planowany czas budowy sklepu to około 50 tygodni. Dyskont zostanie otwarty dla klientów jesienią 2020 roku. Jak udało nam się ustalić, budynek będzie dwupiętrowy. Na pierwszym piętrze znajdzie się hala zakupowa. Druga kondygnacja zostanie przeznaczona na biura. Nowy Lidl będzie przypominał raczej nowoczesny biurowiec niż zwykły sklep spożywczy.

Jak dojechać do Lidla?

Dla kierowców powstanie zakryty parking naziemny, na który będzie można wjechać od strony osiedla przy Nowourynowskiej. Do nowego Lidla będzie można też dotrzeć od strony Doliny Służewieckiej.

PRZECZYTAJ TEŻ O POŻARZE NA WOLI

Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące  od branżowych liderów a także od mniejszych i lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 50 produktów marek własnych. Lidl jest jednym z popularniejszych sklepów w Polsce, gdzie klienci mogą liczyć na atrakcyjne promocje.