PRZEŻYŁA HORROR

Oblał babunię wrzącą oliwą. Jej historia nas zmroziła. „Pomóżcie nam ją uratować”

2024-04-19 14:46

Jak można być taką bestią? Fundacja dla Szczeniąt Judyta nie wierzy w przypadek, będzie dochodziła sprawiedliwości na drodze prawnej. A co takiego się wydarzyło? Babunia, kilkunatoletnia sunia, została oblana wrzącą oliwą. − Jej cierpienie to kolejny dowód na to, że człowiek potrafi być bestią - bezmyślną, okrutną i niestety skuteczną − czytamy w mediach społecznościowych.

Historia tej psiej babuni po prostu nas zmroziła. Jak napisali wolontariusze, jej cierpienie to „kolejny dowód na to, że człowiek potrafi być bestią – bezmyślną, okrutną i niestety skuteczną”.

Ta kilkunastoletnia suczka w trakcie swojego życia już niejednokrotnie przechodziła przez trudne chwile. To, co przydarzyło jej się ostatnio, wykracza poza skalę obrzydliwości. − Cały grzbiet mikropsiny to jedna wielka, jątrząca się, paprząca i piekielnie bolesna rana oparzeniowa. Jeśli ktoś z Was kiedykolwiek oparzył się wrzącym olejem, wie jaki to ból. Ta suczka została polana rozgrzaną oliwą! − czytamy na stronie zbiórki.

Oblał babunię wrzącą oliwą. Jej historia mrozi krew w żyłach

Jak przekazują dalej wolontariusze, sprawca całego zajścia twierdzi, że do wypadku doszło przypadkiem. − Ale "niechcący" taka ilość wrzącego tłuszczu wylała się na psa, bez żadnej szkody dla człowieka? Nie wierzymy w wersję wypadku. Dlatego będziemy dochodzić sprawiedliwości na drodze prawnej − czytamy dalej.

O pomoc dla psiny poprosiła fundację 19-letnia była partnerka mężczyzny. − Dziewczyna jest w zaawansowanej ciąży. Robiła dla sunieczki co mogła, ale sama jest rozdygotana, a na dniach jej dziecko przyjdzie na świat. Finansowo i logistycznie nie da rady pomóc sunieczce − podają.

Jeżeli chcecie wspomóc leczenie pieska, możecie to zrobić klikając w ten link. Uwaga: mocne zdjęcia.

Sonda
Czy wspierasz internetowe zbiórki?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki