Obrabowali własnych sąsiadów. Spakowali do worków wszystko, co się dało [GALERIA]

Policjanci zatrzymali dwie osoby, które włamały się do pomieszczenia gospodarczego sąsiadów i wynieśli cenne łupy. Podczas przeszukania ich mieszkania odzyskali większość skradzionych rzeczy, a dodatkowo zabezpieczyli narkotyki.

Przejeżdżając ulicą Grochowską policjanci dostali zgłoszenie od mieszkańców jednej z kamienic. Okazało się, że zgłaszający odkryli, kto włamał się do ich pomieszczenia gospodarczego i wyniósł cenne łupy. Mieli to być ich właśni sąsiedzi. 

Warszawski ZTM zmienia rozkłady jazdy. Będą duże zmiany, mieszkańcy muszą się przygotować

Funkcjonariusze od razu zareagowali zatrzymując wskazaną 37-latkę i 34-latka. Przeszukali ich mieszkanie i zabezpieczyli większość skradzionych przedmiotów. Były wśród nich między innymi, odkurzacz, laptopy, narzędzia i elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny czy zabawki. Łącznie wartość strat szacowana przez pokrzywdzonych wyniosła ponad 12 tys. zł. Jakby tego było mało, policjanci zabezpieczyli również w mieszkaniu narkotyki - marihuanę i prawie 10 gramów amfetaminy, które należały do 34-latka. Para trafiła do policyjnej celi. 

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Ciężarówka rozjechała pieszego, mężczyzna nie przeżył

Na podstawie zgromadzonych dowodów śledczy przedstawili zatrzymanym zarzuty dokonania wspólnie i w porozumieniu kradzieży z włamaniem. Mężczyzna dodatkowo odpowie za posiadanie narkotyków w warunkach recydywy. 

Para spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie. O dalszych ich losach zadecyduje sąd. 

Jechał na rowerze. Zatrzymali go, bo nie miał maseczki. Może pójść do więzienia

Cała Polska dziękuje prezydentowi za otwarte stoki. Kiedy Andrzej Duda otworzy bary z kebabem? Felieton wideo "Będzie dobrze" Adama Federa, odc. 166