Enter Air na bydgoskim niebie

i

Autor: Bogusław Białas Ogień na pokładzie polskiego samolotu! Maszyna lądowała awaryjnie

Ogień na pokładzie polskiego samolotu! Maszyna lądowała awaryjnie

2021-09-18 15:29

Samolot polskich linii lotniczych Enter Air musiał awaryjnie lądować w Addis Abebie w Etiopii. Na pokładzie przebywało 167 pasażerów. Podczas lotu doszło do usterki. Piloci musieli działać zgodnie z procedurami. Na lotnisku dodatkowo w maszynie wybuchł pożar.

167 pasażerów lecących Boeingiem 737-800 polskich linii lotniczych Enter Air przeżyło w sobotni poranek prawdziwe chwile grozy. Jak poinformował przewoźnik „z powodu błędnych wskazań w czasie lotu na jednym z silników samolot musiał zgodnie z procedurą wylądować w Etiopii". Podróżujący maszyną klienci biur podróży Rainbow oraz Tui zostali poinstruowani przez personel pokładowy jak mają się zachować podczas lądowania awaryjnego, które miało miejsce na lotnisku  w Addis Abebie w Etiopii. Twarde przyziemienie w nerwowych warunkach nie było jednak jedynym problemem. Tuż przed startem maszyny lecącej z Mombasy do Warszawy, z jej wnętrza zaczął wydobywać się dym. - Przed wylotem miał miejsce osobny przypadek, którego przyczyną było pojawienie się dymu w bagażniku, pochodzącego najprawdopodobniej z jednego z bagaży - przekazali pracownicy linii Enter Air. 

Trwa sprawdzanie dokładnych przyczyn problemów. Przewoźnik twierdzi, że komunikacja z lotniskiem, na którym awaryjnie lądowała maszyna jest „bardzo utrudniona”. - Ponieważ nie wiemy jeszcze jaka była przyczyna i czy samolot jest sprawny do lotu, po pasażerów wysyłamy z Polski drugi samolot - stwierdzili przedstawiciele firmy. Do czasu odlotu 167 osób zostało rozlokowanych w miejscowych hotelach. 

Biały fortepian stanął na lotnisku Chopina. Podróżni mogą słuchać pięknych koncertów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany