Ogromna tragedia w Pruszkowie, 43-latek spadł z dużej wysokości. Nie żyje

2021-12-06 17:27
Ogromna tragedia w Pruszkowie, 43-latek spadł z dużej wysokości. Nie żyje
Autor: Policja zdjęcie ilustracyjne

Ogromna tragedia w Pruszkowie. W poniedziałek, 6 grudnia, podczas prac budowlanych na ul. Staszica 3 z wysokości 8 metrów spadł 43-letni mężczyzna. Niestety, nie przeżył upadku. Na razie nie znane są przyczyny tego zdarzenia. Na miejscu trwają czynności, policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny tego dramatu.

Fatalny początek tygodnia w Pruszkowie pod Warszawą. Na placu budowy z dużej wysokości spadł człowiek. Jego upadek zakończył się tragicznie. 43-latek poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło przed godziną 11. - Potwierdzam, że doszło do zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł mężczyzna. Doszło do niego na terenie budowy przy ul. Staszica 3 w Pruszkowie. Na ten moment nie mam bardziej szczegółowych informacji, policjanci na miejscu prowadzili czynności - przekazała kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji.

Pożar w Pruszkowie

Tragedia na budowie

Na razie nie wiadomo, czy mamy do czynienia z wypadkiem w pracy. Na terenie budowy cały czas prowadzone były czynności pod nadzorem prokuratora, który ustali przebieg zdarzeń.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE