Ogromna tragedia w Pruszkowie, 43-latek spadł z dużej wysokości. Nie żyje

i

Autor: Policja zdjęcie ilustracyjne

Ogromna tragedia w Pruszkowie, 43-latek spadł z dużej wysokości. Nie żyje

2021-12-06 17:27

Ogromna tragedia w Pruszkowie. W poniedziałek, 6 grudnia, podczas prac budowlanych na ul. Staszica 3 z wysokości 8 metrów spadł 43-letni mężczyzna. Niestety, nie przeżył upadku. Na razie nie znane są przyczyny tego zdarzenia. Na miejscu trwają czynności, policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny tego dramatu.

Fatalny początek tygodnia w Pruszkowie pod Warszawą. Na placu budowy z dużej wysokości spadł człowiek. Jego upadek zakończył się tragicznie. 43-latek poniósł śmierć na miejscu. Do zdarzenia doszło przed godziną 11. - Potwierdzam, że doszło do zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniósł mężczyzna. Doszło do niego na terenie budowy przy ul. Staszica 3 w Pruszkowie. Na ten moment nie mam bardziej szczegółowych informacji, policjanci na miejscu prowadzili czynności - przekazała kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji.

Pożar w Pruszkowie

Tragedia na budowie

Na razie nie wiadomo, czy mamy do czynienia z wypadkiem w pracy. Na terenie budowy cały czas prowadzone były czynności pod nadzorem prokuratora, który ustali przebieg zdarzeń.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?