Ogromna tragedia w Terlikowie. 65-latek konał przygnieciony przez traktor

2022-01-24 14:03
Ogromna tragedia w Terlikowie. 65-latek konał przygnieciony przez traktor
Autor: Komenda Powiatowa PSP w Łosicach

Koszmarny wypadek, 65-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez ciągnik rolniczy! Przerażające zdarzenie miało miejsce w niedzielę (23 stycznia) w miejscowości Terlików w powiecie łosickim. Na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo sprawnej akcji ratunkowej życia mężczyzny nie udało się uratować.

Zgłoszenie o tragedii wpłynęło o godzinie 8:27. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie przygniecionym przez ciągnik rolniczy w miejscowości Terlików (gm. Sarnaki). Po dojeździe na miejsce zdarzenia mężczyzna był już uwolniony spod maszyny i trwały czynności resuscytacyjne. Na miejsce zdarzenia oprócz kołowego zespołu ratownictwa medycznego zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo podjętych czynności ratunkowych lekarz będący na miejscu stwierdził zgon. Okoliczności i przyczyny zdarzenia zostaną zbadane przez policję – przekazał bryg. Mariusz Lisiecki ze straży pożarnej w Łosicach.

Lekarze przez 45 minut prowadzili reanimację poszkodowanego. Niestety, nie udało się przywrócić mu funkcji życiowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że maszyna przejechała po mężczyźnie. Na miejscu zdarzenia obecny był sąsiad poszkodowanego. Najprawdopodobniej to on wezwał pomoc.

Samochód stoczył się i zmiażdżył piękną druhnę OSP o koło traktora

Ogromna tragedia w Terlikowie. 65-latek konał przygnieciony przez traktor

Na razie nie wiadomo dlaczego maszyna przygniotła 65-latka. Przyczyny tej straszliwej tragedii będzie wyjaśniała policja.

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej w Polsce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE