Przerażający wypadek na DK48

Ogromne zniszczenia. Tir taranował wszystko na drodze, aż huknął w dom pod Przysuchą [ZDJĘCIA]

2022-10-18 14:23

Kierujący tirem 50-latek wypadł z drogi krajowej nr 48, kończąc jazdę na domu mieszkalnym w Odrzywole pod Przysuchą. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 17 października, przed godz. 10. Prowadzący pojazd mężczyzna na łuku drogi wypadł z trasy, taranując kolejno: słup energetyczny, budynki mieszkalne, zaparkowaną skodę, i uderzając w dom jednorodzinny.

Tir uderzył w dom. Wypadek w Odrzywole pod Przysuchą

Kierujący tirem uderzył w słup energetyczny, budynki mieszkalne, zaparkowany samochód marki Skoda, a na końcu w dom jednorodzinny - wszystko działo się w Odrzywole pod Przysuchą w poniedziałek, 17 października. Jak informuje tamtejsza policja, 50-latek jechał samochodem ciężarowym marki Scania drogą krajową nr 48. Przed godz. 10 prawdopodobnie zasnął za kierownicą i na łuku wypadł z trasy, zjeżdżając na pobocze, a później taranując po kolei wyżej wymienione nieruchomości i ruchomości. Szalona jazda zakończyła na znajdującym się przy ul. Tomaszowskiej domu jednorodzinnym, który został poważnie zniszczony, co widać na zdjęciach. Jak się okazało, jego właściciele mieszkali w innym budynku, więc nikomu, włącznie z kierującym z województwa lubelskiego, nic się nie stało. Mężczyzna został ukarany za swoje zachowanie.

- Otrzymał mandat w wysokości 1 500 zł - informuje aspirant sztabowa Aneta Wilk, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Przysusze.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Wjechał w rozpędzony pociąg! Huk i trzask miażdżonego auta