straz pożarna

i

Autor: https://pixabay.com

Ogromny pożar przy Marywilskiej. Spłonął dach hali i boks restauracji

2021-01-28 8:33

W nocy przy ul. Marywilskiej wybuchł pożar. Spłonął dach jednego z budynków oraz jeden z boksów restauracyjnych. Strażacy szybko uporali się z ogniem. Nikt nie ucierpiał.

Ogień wybuchł chwilę po północy. O pożarze poinformował strażaków monitoring. Na miejsce natychmiast wysłano kilkanaście zastępów straży pożarnej. Kiedy strażacy dotarli na miejsce dach obiektu był objęty ogniem. Nad budynkiem unosiły się płomienie oraz kłęby czarnego dymu. - Alarm otrzymaliśmy o godz. 1.40. Do akcji skierowaliśmy 12 zastępów. Strażacy błyskawicznie przystąpili do akcji. Pożar szybko został opanowany. Spaleniu uległ ok 200 metrów kwadratowych dachu oraz jeden z boksów restauracyjnych. Nikt w pożarze nie ucierpiał – informuje Michał Skrzypa z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie. Działania strażaków zakończyły się o 4 rano.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany