Okazja okazała się KOSZMAREM: Ukraińcy sterroryzowali go NOŻEM, ukradli telefon i PIENIĄDZE!

2020-05-04 17:17
Ukraińcy sterroryzowali nożem i okradli!
Autor: KSP Ukraińcy sterroryzowali nożem i okradli!

To miał być okazyjny zakup nowego telefony. Szybko jednak zamienił się w koszmar: niedoszły kupujący został sterroryzowany nożem przez rzekomych sprzedawców po czym okradziony z telefonu i portfela.

Mieszkaniec Grochowa szukający możliwości okazyjnego kupna telefonu, trafił na interesujące go ogłoszenie w internecie. Umówił się ze sprzedającymi i pojechał na miejsce. - Transakcja miała być sfinalizowana w samochodzie sprzedających. Kiedy kupujący wsiadł do auta, dwaj mężczyźni zamiast podać telefon zaczęli grozić mu nożem. Potem ukradli pieniądze, a także jego stary telefon i portfel - powiedziała nadkom. Joanna Węgrzyniak z południowopraskiej KRP. 

Przeszkadzał mu samochód stojący na parkingu. Więc go... ukradł!

Ukraińcy sterroryzowali nożem i okradli!
Autor: KSP Ukraińcy sterroryzowali nożem i okradli!

Przestraszony i okradziony mężczyzna poinformował o zdarzeniu policję. Jeszcze przed majówką w ręce funkcjonariuszy wpadło dwóch Ukraińców, którzy już usłyszeli zarzuty dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sadu zostali tymczasowo aresztowani.

Okradli managera pizzerii w której pracowali! Potem poszli pić za jego pieniądze!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 4 V (goście: Bosak, Stępień)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE