Okrutnik zgwałcił matkę w stodole?! Wstrząsające ustalenia w sprawie 20-latka

i

Autor: Monsterkoi/Pixabay.com zdjęcie ilustracyjne Okrutnik zgwałcił matkę w stodole?! Wstrząsające ustalenia w sprawie 20-latka

Wstrząsające

Okrutnik zgwałcił matkę w stodole?! Wstrząsające ustalenia w sprawie 20-latka

2023-08-04 16:42

Do strasznej zbrodni miało dojść w powiecie Ostrów Mazowiecka. Kobieta miała zostać związana w stodole sznurkiem od snopowiązałki, po czym miało zgwałcić ją dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał być jej własnym synem. Ustalenia są szokujące.

Informację o gwałcie policjanci otrzymali 3 lipca 2023. Ustalenia dotyczące tej bulwersującej zbrodni, jakie podaje portal eostroleka.pl są wstrząsające. Sprawę gwałtu miał zgłosić partner kobiety. Zarówno on, jak i ona byli pod wpływem alkoholu - mieli w organizmie blisko 3 promile.

Gdy kobieta wraz dwoma z innymi mężczyznami znalazła się w stodole, miała zostać przywiązana sznurkiem od snopowiązałki, a później zgwałcona. Zatrzymano starszego z nich - 58-letniego Mirosława T., a młodszy - 20-letni Przemysław U. uciekł. Zatrzymano go w sąsiedniej miejscowości. Okazało się, że 20-latek jest synem zgwałconej kobiety.

Decyzją sądu obaj zatrzymani trafili do aresztu. Mirosław T. miał 1,6 promila alkoholu w organizmie, a Przemysław U. był trzeźwy.

Mężczyźni zostali aresztowani na 3 miesiące, ale jak podaje portal eostroleka.pl do Sądu Okręgowego w Ostrołęce wpłynęło zażalenie. Wobec starszego z podejrzanych, Mirosława T. zmieniono areszt na dozór policji, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i współpodejrzanego, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe w kwocie 10 tys. zł.

Operator koparki uwięziony miedzy rogatkami! O krok od tragedii
Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?