OKRUTNY MORD w Konstancinie! To 16-letnia Kornelia K. została zabita i przysypana w dole!

2020-04-30 8:55
kornelia
Autor: MP

Makabryczne odkrycie na Łąkach Oborskich w Konstancinie. Znalezione w lesie przysypane w dole ciało dziewczyny, to poszukiwana od dwóch miesięcy 16-letnia Kornelia K. Nastolatka została zamordowana przez kolegów. W tę zbrodnię zamieszana jest zgraja nastolatków.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że poszukiwana od dwóch miesięcy przez rodzinę, znajomych, przyjaciół i policję 16-latka to Kornelia K. z Piaseczna. Reporterzy Super Expressu potwierdzili to m.in. wśród znajomych i najbliższych ofiary.Dziewczyna ostatni raz była widziana 11 lutego wieczorem. Ubrana była wtedy na czarno i miała charakterystyczną czarną kurtkę bomberkę.

W niedzielę około godz. 14 spacerowicz zobaczył fragment tej kurtki wystający spod kopca liści na konstancińskich łąkach. Na miejscu pojawili się policja, straż pożarna, technicy kryminalistyczni i prokurator. Ciało nastolatki leżało w płytkim dole przykryte gałęziami. Było w fazie rozkładu, ale rodzina rozpoznała po ubraniach, że to ciało Kornelii. Śledczy natychmiast rozpoczęli działania.

- Do tej sprawy zatrzymanych jest siedem osób, w tym trzy nieletnie – informuje nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Co się tak naprawdę stało? Kornelia K. została zamordowana przez swoich kolegów. Jednymi z podejrzanych w tej sprawie są 

Poszukiwana 16 latka odnaleziona w płytkim grobie. Zbrodni dokonali koledzy?

PRZECZYTAJ KONIECZNIE NOWE FAKTY! Mknęli motocyklem w stronę Zielonki. Uderzyli w łosia i potłukli się na ulicy

Martyna S. jej przyjaciółka oraz Patryk B. chłopak Martyny. To oni najprawdopodobniej wspólnie uknuli plan pozbycia się koleżanki. Niewykluczone, że brało w tym udział więcej osób. Do sprawy zaangażowani zostali policjanci z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. Zatrzymano aż 7 osób. W środę na terenie, gdzie znaleziono zwłoki do nocy odbywała się wizja lokalna. Patryk B. pokazywał na manekinie co robił z Kornelią. Wieczorem ok godz. 21 na miejsce przywieziono jego dziewczynę Martynę, która opisywała co się działo tego dnia tuż przed śmiercią przyjaciółki. 

KUP SUPER EXPRESS NIE WYCHODZĄC Z DOMU. KLIKNIJ TUTAJ 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE