WARSZAWA: Omiń kolejkę do zoo!

2012-08-18 3:00

W każdy weekend tysiące warszawiaków rusza zwiedzić zoo. Przed kasami od samego rana ustawiają się kilometrowe kolejki. Czasami żeby kupić bilet, trzeba czekać nawet dwie godziny. Jak ominąć kolejkę i wejść do ogrodu? Po prostu kupić bilet przez Internet!

W weekend zapowiada się piękna pogoda. To doskonała okazja, by spędzić czas na świeżym powietrzu. Korzystając z ostatnich wakacyjnych chwil, warto zabrać dzieciaki do ogrodu zoologicznego. A co zrobić, by nie stać w długim ogonku? "Super Express" podpowiada: kupić wejściówkę przez Internet. Jak to zrobić?

Wystarczy w wyszukiwarce wpisać adres www.zoo.waw.pl. Tam na pasku po lewej stronie znajdziemy zakładkę "Omiń kolejki. Kup bilet do zoo on-line". Trzeba kliknąć, by znaleźć się przy wirtualnej kasie. Do wyboru mamy wejściówkę normalną (18 zł) i ulgową (13 złotych). Jednorazowo można kupić od jednego do nawet dwustu biletów. Za kupione wejściówki płaci się przelewem. Jeżeli chcemy, żeby bilet dostarczył nam listonosz, trzeba do jego ceny doliczyć 6 złotych. Jeśli jednak zdecydujemy się go wydrukować sami w domu, kosztuje nas to jedynie złotówkę i już możemy ruszać na zwiedzanie, omijając czekające przed wejściem tłumy.

Do ogrodu najlepiej wybrać się komunikacją. Dojeżdżają tam tramwaje: 20, 23, 26, 40 i autobusy: 125, 226, 190. Auto lepiej zostawić w domu, ponieważ są spore problemy z zaparkowaniem. Wykorzystuje to straż miejska, która w sobotę i niedzielę wlepia tam setki mandatów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE