Osiedle Wilga. Zaginiona 67-latka przeżyła w lesie 5 dni! Nawet policjanci nie dowierzali [ZDJĘCIA]

2021-07-09 11:02
Osiedle Wilga. Zaginiona 67-latka przeżyła w lesie 5 dni! Nawet policjanci nie dowierzali [ZDJĘCIA]
Autor: ZP KWP zs. w Radomiu Zaginiona mieszkanka miejscowości Osiedle Wilga pod Garwolinem przeżyła w lesie 5 dni, po tym jak wyszła z domu, a rodzina straciła z nią kontakt.

Zaginiona mieszkanka miejscowości Osiedle Wilga pod Garwolinem przeżyła w lesie 5 dni, po tym jak wyszła z domu, a rodzina straciła z nią kontakt. Policja dowiedziała się o wszystkim 2 lipca, czyli już dwa dni po tym, jak 67-latka opuściła miejsce zamieszkania. Została odnaleziona w poniedziałek 5 lipca po wielkiej akcji poszukiwawczej, w której uczestniczyło kilkudziesięciu strażaków i policjantów. Kobieta leżała w zaroślach w zakolu rzeki Wilgi.

Osiedle Wilga. Zaginiona 67-latka przeżyła w lesie 5 dni! Nawet policjanci nie dowierzali

Zaginiona 67-latka przeżyła w lesie 5 dni, po tym jak wyszła ze swojego domu w miejscowości Osiedle Wilga pod Garwolinem. Kobieta opuściła miejsce zamieszkania 30 czerwca, ale jej rodzina zgłosiła jej zaginięcie dopiero 2 lipca. Poinformowała ponadto, że 67-latka miała wyjść na spacer, a że nie ma z nią kontaktu, boi się o jej bezpieczeństwo.

- W związku z tym za kobietą natychmiast rozpoczęto działania poszukiwawcze, w których uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów i strażaków. Pomagali też harcerze i okoliczni mieszkańcy. W trosce o bezpieczeństwo zaginionej w jednostce został ogłoszony alarm, dodatkowo w działaniach użyto psa służbowego z przewodnikiem, policyjny helikopter oraz quad z PSP. Ponadto funkcjonariusze sprawdzali miejsca, dokąd kobieta mogła się udać. Sprawdzanie były przede wszystkim lasy, zarośla i tereny nadrzeczne - informuje policja w Radomiu.

Zaginiona mieszkanka Osiedla Wilgi została odnaleziona w poniedziałek 5 lipca ok. godz. 15.30. Kobieta leżała w zaroślach w zakolu rzeki Wilga. Była osłabiona i choć jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo, została zabrana karetkę pogotowia do szpitala.

Czytaj też: Ciechanów. Trzech ciężko rannych mężczyzn po uderzeniu bmw. Policja: Kierowca zrobił to celowo

Czytaj też: Mazowieckie. Zmarł trzeci z braci Zalewskich. To znana piłkarska rodzina. Żałoba również za oceanem

Czytaj też: Bieżuń. 5-latka szła sama drogą wojewódzką! Nie chciała nic powiedzieć, ale policjanci ujawnili przerażającą prawdę

Osiedle Wilga. Zaginiona 67-latka przeżyła w lesie 5 dni! Nawet policjanci nie dowierzali [ZDJĘCIA]

Grób Marzeny i Mariusza którzy zginęli w Jamnicy tonie w oceanie kwiatów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE