Ostrołęka. Zacisnął pięść i zaczął tłuc psa! Szokujące WIDEO

2021-09-13 12:04
Ostrołęka. Zacisnął pięść i zaczął tłuc psa! Szokujące WIDEO
Autor: franzvongartenberg/cc0/Pixabay.com Nieznany mężczyzna zacisnął pięść i zaczął bić po pysku swojego psa pod drogerią w Ostrołęce (zdj. ilustracyjne)

Nieznany mężczyzna zacisnął pięść i zaczął bić po pysku swojego psa pod drogerią w Ostrołęce. Właściciel zwierzęcia zrobił to w biały dzień, na oczach innych ludzi. Pies został już odebrany właścicielowi i trafił pod opiekę Przytuliska OdNowa. Jak informuje organizacja, za swoje zachowanie oprawca z Ostrołęki miał ponadto sam zostać pobity przez grupę osób.

Ostrołęka. Zacisnął pięść i zaczął tłuc psa! Szokujące WIDEO

Jak informuje moja-ostroleka.pl, nieznany mężczyzna zacisnął pięść i zaczął bić swojego psa po psyku. Do zdarzenia doszło 8 września przed godz. 19 pod drogerią przy ul. Dzieci Polskich w Ostrołęce. Właściciel stworzenia bił go na oczach ludzi, nic sobie z tego nie robiąc. Sprawą nagłośniło Przytulisko OdNowa, które odebrało już czworonoga właścicielowi. Pies o wdzięcznym imieniu Zuch został zaczipowany, odrobaczony i dostał tabletkę na kleszcze, a do tego przeszedł też badanie krwi i USG. Zwierzę miało anemię, ale na profilu facebookowym organizacji pojawiły się już filmiki, jak bawi się z wolontariuszami. Przytulisko OdNowa zorganizowało zbiórkę pieniędzy na jego rzecz, którą można wspomóc, klikając TUTAJ. Organizacja poinformowało ponadto o niepokojących wiadomościach, jakoby grupa mieszkańców Ostrołęki sama miała wymierzyć mężczyźnie sprawiedliwość.

- Podobno chłopak, który bił psiaka (Zuch) został napadnięty przez grupę osób i dotkliwie pobity. Nie wiem na ile informacja jest prawdziwa, ale my jesteśmy przeciwni jakiejkolwiek formie przemocy. Nie popieramy takiego czynu! Jeśli ktoś może potwierdzić tą wiadomość byłabym wdzięczna. Jaki jest taki jest, ale mi jest go szkoda. Przepraszam, ale zwyczajnie mi jakoś źle, bo to też istota żywa. Wielu powie zasłużył hmm być może, ale przemoc jest zła - czytamy na profili facebookowym.

Czytaj też: Płock. Zakleił karton z kotkami w środku. Później zostawił go na słońcu! [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Ostrołęka. Śmierć 32-latki na stacji paliw. Wiadomo, co się wydarzyło!

Czytaj też: Pedofil z Płocka zatrzymany! Zaczepiał małych chłopców w autobusie [WIDEO]

Małopolska. W bestialski sposób zabił kota
Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE