Ostrołęka. Zwykła kontrola przerodziła się w dramat. W aucie dziecko w stanie zagrożenia życia!

2021-09-27 13:23
Ostrołęka. Zwykła kontrola przerodziła się w dramat. W aucie dziecko w stanie zagrożenia życia!
Autor: ravinems/cc0/Pixabay.com; AndrzejRembowski/cc0/Pixabay.com Rutynowa kontrola policji w Ostrołęce przerodziła się w walkę z czasem o uratowanie życia 13-miesięcznego dziecka, które miało problemy z oddychaniem (zdj. ilustracyjne)

Rutynowa kontrola policji w Ostrołęce przerodziła się w walkę z czasem o uratowanie życia 13-miesięcznego dziecka. W niedzielę późnym wieczorem mundurowi zatrzymali na ul. Warszawskiej opla, który znacznie przekroczył prędkość. Prowadzący auto mężczyzna powiedział funkcjonariuszom z Ostrołęki, że jego syn ma problemy z oddychaniem. Jego stan stale się pogarszał.

Ostrołęka. Zwykła kontrola przerodziła się w dramat. W aucie dziecko w stanie zagrożenia życia!

Rutynowa kontrola policji w Ostrołęce skończyła się walką o życie 13-miesięcznego dziecka. W niedzielę późnym wieczorem, ok. godz. 23, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali na ul. Warszawskiej opla, który jechał z nadmierną prędkością. Za kierownicą siedział zdenerwowany mężczyzna, który powiedziała, że wiezie do szpitala swojego synka, który znajduje się w stanie zagrożenia życia. Okazało się, że dziecko ma astmę i ma problemy z oddychaniem. Jak informują mundurowi z Ostrołęki, stan maluszka pogarszał się z każdą chwilą. Policjanci nie mieli jakichkolwiek wątpliwości i podjęli natychmiastową decyzję o eskortowaniu samochodu do placówki w Ostrołęce. Dotarli na miejsce razem z ojcem maluszka po niespełna 3 minutach, a dziecko trafiło pod opiekę lekarzy.

Czytaj też: Śmierć 38-letniego starosty płockiego. Nowe ustalenia mówią o "stanie nietrzeźwości"

Czytaj też: Koszmarny wypadek pod Sierpcem! Dwa fordy zderzyły się czołowo! Kilka karetek i śmigłowiec na miejscu [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Drobin. Autobus zabił go na przejściu! Zostały tylko buty [ZDJĘCIA]

Sonda
Pozwalasz innym całować swoje dziecko?
Pobiegli w piżamach przez Świdnik. Aby dzieciom chorującym na nowotwory dodać otuchy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE