Paraliż w metrze. Kobieta weszła pod jadący pociąg na stacji Dworzec Gdański! Ogromne utrudnienia

i

Autor: Amadeusz Calik / Super Express Paraliż w metrze. Kobieta weszła pod jadący pociąg na stacji Dworzec Gdański! Ogromne utrudnienia

Wypadek na torach

Paraliż w metrze. Kobieta weszła pod jadący pociąg na stacji Dworzec Gdański! Ogromne utrudnienia

2022-12-14 9:07

Totalny paraliż w linii metra M1! W środę (14 grudnia) rano na stacji metra Dworzec Gdański rozegrały się dramatyczne sceny. Kobieta nagle weszła na tory, prosto pod pędzący pociąg metra! Na miejscu trwały ogromne utrudnienia. Pociągi kursowały na odcinku Kabaty – Centrum i Młociny – Słodowiec. Jak do tego doszło?

Warszawa. Dramatyczne sceny w metrze. Kobieta weszła na tory

Informacje o dramatycznych wydarzeniach potwierdziła policja. - O godzinie 8:13 doszło do zdarzenia z udziałem pasażera. Kobieta weszła na torowisko – powiedziała Natalia de Laurans z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego. Policjantka dodała, że pociąg zdążył w porę wyhamować. Kobieta, która weszła na tory ma około 30-40 lat. Ratownicy medyczni udzielili jej pomocy i zabrali do szpitala. Przez dłuższy czas pociągi metra nie kursowały na odcinku od Centrum do Słodowca. Jak informuje portal wtp.pl, ruch udało się przywrócić po godz. 9 do normy.

Wypadek w metrze. Nie żyje mężczyzna

To kolejna groźna sytuacja w metrze w ostatnim czasie. W poniedziałkowy wieczór, 12 grudnia, na stacji metro Racławicka rozegrał się dramat. Pociąg potrącił człowieka. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Potworny wypadek spowodował niemałe utrudnienia dla pasażerów metra. Pociągi na trasie Dworzec Gdański – Stokłosy zostały wstrzymane w obydwu kierunkach. Niestety, poszkodowany nie przeżył.

Sonda
Czy boisz się jeździć metrem?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki