Inspiracje

Paznokcie idealne na Pierwszą Komunię Świętą. Moc inspiracji dla pań w każdym wieku

2024-04-13 6:00

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowa chwila zarówno dla dzieci przyjmujących sakrament, jak i dla ich najbliższych. Tego dnia każda mama, babcia czy ciocia chce wyglądać nienagannie. Zawczasu warto zadbać o paznokcie dłoni. Komunijny manicure uzupełni każdą odświętną stylizację. Paznokcie idealne na Pierwszą Komunię Świętą? Mamy moc inspiracji dla pań w każdym wieku!

Jakie paznokcie na Pierwszą Komunię?

Przed nami sezon komunijny. Najbliżsi dzieci, które już niebawem przyjmą sakrament, stają przed wieloma dylematami. Jaki prezent kupić? Ile pieniędzy dać do koperty? Gdzie zorganizować przyjęcie dla gości? W co się ubrać? Rodzice pierwszokomunijnych dzieci stają na głowach, by wszystko wyszło zgodnie z planem i obyło się bez przykrych niespodzianek.

Zwłaszcza panie miesiącami potrafią w najdrobniejszych szczegółach opracowywać swój outfit na ten dzień. W końcu nie tak często córka/syn, wnuczek/wnuczka czy chrześniak/chrześnica obchodzi tak wyjątkowe w życiu każdego katolika święto.

Każda mama, babcia czy ciocia tego dnia chce czuć się piękna i elegancka. Poza kupieniem odpowiedniego stroju, wizyty u fryzjera czy makijażystki, warto zadbać również o swoje dłonie. Profesjonalnie wykonany komunijny manicure będzie subtelnym dopełnieniem każdej stylizacji.

Paznokcie idealne na Pierwszą Komunię Świętą. Moc inspiracji

Pomysł na ozdobienie paznokci na Pierwszą Komunię jest co niemiara. Jakie paznokcie hybrydowe na komunię będą najlepsze? Z pewnością sprawdzą się delikatne wzory i jasne kolory. Pierwsza Komunia Święta dziecka zdecydowanie nie jest czasem na ciemne czy neonowe paznokcie. Będą zbyt mocno gryzły się z wyniosłym charakterem uroczystości i wszechobecną bielą, symbolizująca czystość i niewinność przystępujących do sakramentu dzieci. Warto też pamiętać, by hybryda na komunię pasowała do kreacji, którą planujesz założyć tego dnia.

W poniższej galerii zdjęć prezentujemy inspiracje na komunijne paznokcie dla pań w każdym wieku. Są tam zarówno stonowane, eleganckie propozycje, jak i te bardziej odważne. Szukasz pomysłu na hybrydę na komunię? Odwiedź naszą galerię!

Sonda
Jak często malujesz paznokcie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki