Koszmarny wypadek

Pchał opla na moście Północnym w Warszawie, citroen huknął w niego aż spadły mu buty. 24-latek w stanie krytycznym

2022-09-22 13:00

Koszmarny wypadek na moście Północnym. W środę (21 września) tuż przed północą. 24-letni Gruzin pchał swojego opla. Nagle nadjechał rozpędzony citroen. Samochód zmiótł z drogi pieszego, który wbił się w szybę. Siła uderzenia zmiotła go z drogi, aż spadły mu buty. Na miejsce ruszyły na sygnale służby. Pieszy w stanie krytycznym trafił do szpitala.

Warszawa. Wypadek na Moście Północnym 

Dramat na drodze. Rozpędzony samochód zmiótł młodego Gruzina. Jak doszło do tego koszmaru? - Do zdarzenia doszło przed północą. 24-latek przemieszał się od strony ul. Świderskiej w kierunku Wybrzeża Gdańskiego. Wtedy nadjeżdżający citroen uderzył w pchany pojazd. 24-latek z obrażeniami trafił do szpitala – przekazali stołeczni policjanci.

Przeczytaj również: Dramatyczny wypadek pod Siedlcami. Kierowca mazdy zderzył się z łosiem, później huknął w naczepę ciężarówki

Kierujący citroenem był w chwili zdarzenia trzeźwy. Nie wiadomo natomiast, czy trzeźwy był poszkodowany Gruzin. - Pobrano od niego krew do badań – przekazali policjanci. Zdjęcia z miejsca wypadku są przerażające. Potraconemu mężczyźnie spadły buty, po asfalcie polała się krew. Siła uderzenia wbiła pieszego w przednią szybę citroena i rzuciła nim o jezdnię.

Wypadek na moście Północnym w Warszawie

Nie wiadomo w jakim stanie jest poszkodowany Gruzin. Policja czeka na wyniki badań jego krwi, które ustalą, czy był trzeźwy.

Sonda
Braliście kiedyś udział w wypadku samochodowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE