Pędził jak szalony, nie liczył się z nikim. Nim zahamował, było za późno

2021-10-13 13:30
Rozbił trzy samochody, to cud, że nikt nie stracił życia
Autor: PSP w Legionowie Rozbił trzy samochody, to cud, że nikt nie stracił życia

Trzy samochody rozbite, droga kompletnie zablokowana. To finał drogowej brawury 40-latka, który gnał na złamanie karku ignorując zasady bezpieczeństwa. Sytuacja wyglądała dramatycznie, na miejsce przybyło pogotowie i straż. Zdarzenie miało miejsce we wtorek w Wólce Radzymińskiej.

Siedzący za kierownica forda pirat drogowy uderzył w jadącego przed nim mercedesa. - Siła uderzenia była tak duża, że prawidłowo jadący kierowca nie miał szans na opanowanie auta i zjechał na przeciwległy pas. Wtedy zderzył się czołowo z innym mercedesem, którego prowadziła 33-letnia kobieta – powiedziała podkom. Justyna Stopińska z legionowskiej policji.

Na miejsce wysłano pogotowie i straż pożarną. Wypadek wyglądał bardzo groźnie, trzy auta zostały rozbite. Ich części rozsypały się po asfaltowej drodze, która przez godzinę była zupełnie nieprzejezdna. Szczęśliwie nikt nie odniósł poważnych obrażeń. - Uczestnicy wypadku zostali przebadani na miejscu, nikt nie wymagał przewiezienia do szpitala – powiedział mł. bryg. Łukasz Szulborski ze straży pożarnej w Legionowie. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Sprawca wypadku został „nagrodzony” za swój wyczyn mandatem.

Samochody zgniotły się jak puszki

Zdjęcia z kolizji napawają grozą, części samochodów leżały na asfalcie. To cud, że nikomu się nic nie stało. Strażacy pracowali w pocie czoła, żeby jak najszybciej przywrócić normalny ruch.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE