Kierowca osobówki potrącił dziecko

i

Autor: WAWAHOTNEWS24 Kierowca osobówki potrącił dziecko

Pięciolatek bawił się na hulajnodze, nagle wjechał pod samochód. O krok od tragedii w Parzniewie

2021-04-09 16:20

Chwila nieuwagi i beztroska zabawa mogła zakończyć się niewyobrażalną tragedią. W czwartkowy wieczór 5-letni chłopiec wjechał hulajnogą pod nadjeżdżające auto. Na pomoc maluchowi ruszyli ratownicy z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Było 25 minut po godzinie 18, gdy na spokojniej ulicy Działkowej w Parzniewie (pow. pruszkowski) omal nie doszło do rozdzierającej serce tragedii. Niespełna 5-letni chłopiec spędzał wolny czas z mamą, beztrosko jeżdżąc na hulajnodze. W pewnym momencie maluch wyjechał zza przeszkody wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że za kierownicą auta siedziała kobieta.

Natychmiast podniesiono alarm. Na miejscu zdarzenia błyskawicznie zjawiła się policja i straż pożarna. Na ratunek maluchowi przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na szczęście 5-latkowi nic poważnego się nie stało. - Po przebadaniu okazało się, że dziecko doznało niegroźnych obrażeń i nie było konieczności przetransportowania go do szpitala - wyjaśnił mł. bryg. Karol Kroć ze straży pożarnej w Pruszkowie. Kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji zapewniła, że ta sytuacja będzie wyjaśniana przez komisariat w Brwinowie.

Wypadek na Puławskiej w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany