Pijana kobieta postanowiła odebrać dzieci ze szkoły. Sprawa trafi do sądu

i

Autor: policja.pl Pijana kobieta postanowiła odebrać dzieci ze szkoły. Sprawa trafi do sądu

Bulwersujący incydent

Pijana w sztok matka postanowiła odebrać dzieci ze szkoły. Pod opieką miała jeszcze 2-letnią córeczkę

2023-09-12 17:15

Szokujący incydent w Wyszkowie. Policjanci 11 września zostali wezwani do jednej z miejscowych szkół podstawowych. Powodem była pijana matka, która chciała odebrać dzieci uczące się w I i III klasie! Pod opieką kobiety była jeszcze malutka córeczka. Sprawa trafi do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. Pijana matka może nawet stracić swoje dzieci.

Wyszków. Pijana matka przyszła odebrać dzieci ze szkoły

Oficer dyżurny wyszkowskiej komendy policji w poniedziałek (11 września) około godz. 14 otrzymał wezwanie do miejscowej podstawówki. Funkcjonariusz został poinformowany, że po uczniów klasy I i III przyszła ich pijana matka, która w tym czasie opiekowała się jeszcze dwuletnią córeczką.

- Pijana kobieta została poddana badaniu na zawartość alkoholu. Okazało się, że ma ona w organizmie ponad 3 promile - powiedział nadkom. Damian Wroczyński z wyszkowskiej policji.

Pijana matka straci swoje dzieci?

Na miejscu oprócz policji pojawili się również pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej oraz załoga karetki pogotowia, która miała za zadanie sprawdzić stan zdrowia dzieci. Wyszkowscy funkcjonariusze o wszystkim poinformowali również Sąd Rodzinny. Decyzją służb do czasu wyjaśnienia sprawy dzieci będą pod opieką rodziny zastępczej/

Policja zbiera materiały dowodowe w sprawie oraz sprawdzają sytuację rodziny. Dokumentacja zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który podejmie decyzję co do dalszego losu dzieci i ich matki. Bezmyślne zachowanie kobiety może nawet doprowadzić do ograniczenia lub odebrania jej władzy rodzicielskiej.

QUIZ. Czy znasz te matki z seriali? Czyją matką jest bohaterka ze zdjęcia?

Pytanie 1 z 15
Wychowała czwórkę dzieci, w tym jedno nieślubne. I tak wszyscy ją kochają! To matka to...
M jak miłość. Barbara (Teresa Lipowska)