Z potężną siłą wjechała w sygnalizację! Pijana kobieta wiozła swoje maleńkie dziecko

2021-09-17 12:13
Z potężną siłą wjechała w sygnalizację! Pijana kobieta wiozła swoje maleńkie dziecko
Autor: Tadeusz Mróz Z potężną siłą wjechała w sygnalizację! Pijana kobieta wiozła swoje maleńkie dziecko

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w nocy na skrzyżowaniu ul. Radzymińskiej i ul. Łodygowej. Kobieta wjechała z impetem w słup sygnalizatora i kompletnie rozbiła samochód. W zmiażdżonym aucie było dziecko. Przybyli na miejscu policjanci stwierdzili, że kobieta jest pod wpływem alkoholu.

O informacje na temat dramatycznego wydarzenia poprosiliśmy policję. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym o godz. 22:05. Przybyli na miejsce policjanci zastali kierującą volkswagenem 27-letnia kobietę. Ustalono, ze jechała ona od strony ul. Łodygowej. Jej samochód uderzył w słup sygnalizacyjny, który złamał się i położył na jezdnię. Sprawdzono trzeźwość kobiety - powiedziała kom. Paulina Onyszko z warszawskiej Komendy Rejonowej Policji VI. - Funkcjonariusze przebadali kobietę alkomatem, który wykazał 0,98 promila w wydychanym powietrzu - dodała nasza rozmówczyni. W samochodzie znajdowało się jej małe dziecko. Jaki los czeka teraz kobietę i jej maleństwo?

Zobacz: Grozili tasakiem 16-latkowi. Mówili, że odetną mu głowę [ZDJĘCIA]

Zdjęcia rozbitego samochodu napawają grozą, gdy wyobrazimy sobie, że w chwili zderzenia znajdowało się w nim 2-letnie dziecko. 

Na szczęście nikt nie ucierpiał w wypadku. Nieodpowiedzialna kobieta została przewieziona na komendę policji, po czym zwolniona do domu.

- Sprawa została przekazana do pionu dochodzeniowo-śledczego. Kobieta otrzymała wezwanie i zostanie w ustalonym terminie przesłuchana - powiedziała kom. Onyszko. Dzieckiem 27-latki zaopiekowali się dziadkowie.

Sprawdź: Tajemnicza przesyłka. Kurier wcisnął paczkę emerytowi i uciekł! Na widok wnętrza robi się słabo

Super Raport 16.09 (Gość: Bronisław Komorowski - były prezydent RP) Sedno Sprawy: Sebastian Kaleta - wiceminister sprawiedliwości
Sonda
Nowe kary dla pijanych kierowców. Co o nich sądzisz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE