Pijany jak bela 15-latek leżał nieprzytomny na ziemi. "Nie było z nim kontaktu"

2021-10-18 16:21
Pijany jak bela 15-latek w Wilanowie. Leżał na ziemi, nie było z nim kontaktu
Autor: Pixabay Pijany jak bela 15-latek w Wilanowie. Leżał na ziemi, nie było z nim kontaktu

Nastolatek swoim wynikiem na alkomacie mógłby zadziwić niejednego miłośnika wysokoprocentowych trunków. W miniony piątek 15-latek upił się do nieprzytomności i leżał na ziemnym wale przy kanałku. Tam zastali go strażnicy miejscy, którzy o sytuacji powiadomili zarówno policję i pogotowie ratunkowe, jak i matkę chłopaka.

Szokujący incydent w Wilanowie. Młody człowiek postanowił wcześniej skorzystać z przywilejów osób dorosłych i sięgnął po alkohol. Niestety, brak umiaru sprawił, że trunkek nie tylko przyćmiły mu umysł, ale kompletnie odciął kontakt z rzeczywistością.

Pijany jak bela 15-latek leżał na terenie nieużytków na pograniczu Wilanowa i Ursynowa. Kwadrans przed godziną 22 w piątek, 15 października, zgłoszenie o nieprzytomnym nastolatku wpłynęło do strażników miejskich. Funkcjonariusze znaleźli go leżącego na ziemnym wale przy kanałku. - Z nieletnim nie było kontaktu, ale zapach alkoholu czuć było z daleka. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i policję - przekazała Straż Miejska. Okazało się, że pijany w sztok 15-latek miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu!

Zobacz: Kilka dni temu dostał auto, nocą spłonął w nim z bratem i kolegami. Brutalne komentarze po makabrze w Romanowie

Gdy mundurowi czekali na przyjazd wezwanych służb, na telefon chłopca zadzwoniła jego matka. Funkcjonariusze poinformowali ją o sytuacji i alkoholowym wybryku syna. Kobieta przyjechała na miejsce zdarzenia w chwili, gdy pijanym 15-latkiem zajmowali się ratownicy. Nie zgodziła się na przewiezienie chłopca do szpitala i zabrała syna do domu.

Sprawdź: Tyle Grażyna Wolszczak dostała za jeden wpis na Instagramie. Szokujące stawki influencerów

Sonda
Od ilu lat Twoim zdaniem w Polsce powinno być dozwolone spożywanie alkoholu?
Super Raport 15.10 (Goście: Barbara Nowacka - Koalicja Obywatelska oraz Kazimierz Krupa - dziennikarz ekonomiczny) Sedno Sprawy: Radosław Fogiel
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE