Pijany w sztok nastolatek rzucił się na strażników. "Poczuł w sobie ducha walecznego koguta"

2021-12-20 15:20
Pijany w sztok nastolatek rzucił się na strażników. Poczuł w sobie ducha walecznego koguta
Autor: Pixabay Pijany w sztok nastolatek rzucił się na strażników. "Poczuł w sobie ducha walecznego koguta"

Szok! Pijany jak bela nastolatek ze Starej Miłosnej rzucił się na strażników miejskich, którzy akurat interweniowali na placu zabaw przy ulicy Jarocińskiej. 15-letni furiat trafił na komisariat, gdzie został przebadany alkomatem. Młodociany amator trunków wyskokowych wydmuchał 1,4 promila. Zajęli się nim policjanci.

Szokujący incydent wydarzył się chwilę przed godz. 20 w piątek, 17 grudnia. Strażnicy miejscy interweniowali przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej wobec grupy osób zakłócających porządek publiczny. Nagle do funkcjonariuszy podbiegł rozwścieczony 15-latek. - Przybierając pozycję walczącego koguta i zwracając się do nich wulgarnie, próbował sprowokować do bójki – przekazała Straż Miejska.

Nastolatek szybko został obezwładniony, wylegitymowany i umieszczony w przedziale do przewożenia osób. Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji. To jednak nie uspokoiło chuligańskich zapędów nastolatka.

- Siedząc w radiowozie, zaczął kopać w kratę i krzyczeć. Aby uspokoić młodzieńca, funkcjonariusze otworzyli drzwi. Wówczas nieletni rzucił się na nich, uderzając ich w twarze. Funkcjonariusze ponownie obezwładnili furiata i przekazali policjantom, którzy przybyli na miejsce interwencji - wyjaśniła Straż Miejska.

Na komisariacie 15-latek został przebadany na obecność alkoholu. Nastolatek wydmuchał 1,4 promila!

Sonda
Ile miałeś lat, gdy spróbowałeś alkoholu?
Syn słynnego akordeonisty z Orkiestry z Chmielnej Sebastian Jastrzębski założył własną kapelę nawiązującą do folku warszawskiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE