Pijany w sztok nastolatek rzucił się na strażników. Poczuł w sobie ducha walecznego koguta

i

Autor: Pixabay Pijany w sztok nastolatek rzucił się na strażników. "Poczuł w sobie ducha walecznego koguta"

Pijany w sztok nastolatek rzucił się na strażników. "Poczuł w sobie ducha walecznego koguta"

2021-12-20 15:20

Szok! Pijany jak bela nastolatek ze Starej Miłosnej rzucił się na strażników miejskich, którzy akurat interweniowali na placu zabaw przy ulicy Jarocińskiej. 15-letni furiat trafił na komisariat, gdzie został przebadany alkomatem. Młodociany amator trunków wyskokowych wydmuchał 1,4 promila. Zajęli się nim policjanci.

Szokujący incydent wydarzył się chwilę przed godz. 20 w piątek, 17 grudnia. Strażnicy miejscy interweniowali przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej wobec grupy osób zakłócających porządek publiczny. Nagle do funkcjonariuszy podbiegł rozwścieczony 15-latek. - Przybierając pozycję walczącego koguta i zwracając się do nich wulgarnie, próbował sprowokować do bójki – przekazała Straż Miejska.

Nastolatek szybko został obezwładniony, wylegitymowany i umieszczony w przedziale do przewożenia osób. Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji. To jednak nie uspokoiło chuligańskich zapędów nastolatka.

- Siedząc w radiowozie, zaczął kopać w kratę i krzyczeć. Aby uspokoić młodzieńca, funkcjonariusze otworzyli drzwi. Wówczas nieletni rzucił się na nich, uderzając ich w twarze. Funkcjonariusze ponownie obezwładnili furiata i przekazali policjantom, którzy przybyli na miejsce interwencji - wyjaśniła Straż Miejska.

Na komisariacie 15-latek został przebadany na obecność alkoholu. Nastolatek wydmuchał 1,4 promila!

Sonda
Ile miałeś lat, gdy spróbowałeś alkoholu?
Syn słynnego akordeonisty z Orkiestry z Chmielnej Sebastian Jastrzębski założył własną kapelę nawiązującą do folku warszawskiego