Pług śnieżny wylądował na boku. Wcześniej huknął w BMW

2022-01-21 10:45
Pług śnieżny wylądował na boku, po tym jak huknął w BMW
Autor: Tadeusz Mróz Pług śnieżny wylądował na boku, po tym jak huknął w BMW

Z pewnością była to pechowa zmiana w pracy dla kierowcy tego pługu śnieżnego. W czwartkowy wieczór mężczyzna spowodował groźnie wyglądające zderzenie z osobówką, przed wjazdem do tunelu Zesłańców Syberyjskich. Na szczęście skończyło się tylko na spektakularnie wyglądającej wywrotce i blokadzie drogi.

Około godziny 22.00 w Al. Prymasa Tysiąclecia przed tunelem do Zesłańców Syberyjskich miało miejsce groźne zdarzenie. - Doszło tam do zderzenia pługa śnieżnego marki Landini z autem osobowym marki BMW - przekazała w rozmowie z "Super Expessem" Gabriela Putyra z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Jak wynika z relacji świadków, pług wylądował na boku. Rozbite pojazdy zablokowały dwa pasy ruchu.

Na szczęście obyło się bez rannych. - Nikomu nic się nie stało a kierowcy byli trzeźwi - dodała oficer prasowa. Dokładny przebieg zdarzenia jest wyjaśniany przez policję. Ze wstępnych ustaleń wynika, że winę ponosi kierowca pługa. - Mężczyzna został ukarany mandatem karnym - podsumowała policjantka.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Zbudują kolejną obwodnicę Jabłonny. Urzędnicy podpisali umowę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE