Tak mieszkańcy podziękowali za pracę uwielbianemu listonoszowi. Łza kręci się w oku

i

Autor: Shutterstock Tak mieszkańcy podziękowali za pracę uwielbianemu listonoszowi. Łza kręci się w oku

Piękny gest!

Po 28 latach pracy listonosz z Warszawy przechodzi na emeryturę. Mieszkańcy podziękowali panu Zbigniewowi w piękny sposób. Łza kręci się w oku

2022-10-06 13:21

Mieszkańcy Warszawy w piękny sposób podziękowali odchodzącymi na emeryturę listonoszowi za jego wieloletnią pacę. Pan Zbigniew przepracował w Poczcie Polskiej 28 lat. Widok niespodzianki, jaką przygotowali dla niego mieszańcy, którym doręczał korespondencję, chwyta za serce. Piękny gest uznania i wdzięczności!

Uwielbiany przez warszawiaków listonosz odchodzi na emeryturę

Poczta Polska za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że po 28 latach pracy pan Zbigniew, listonosz z Warszawy, przechodzi na emeryturę. Wpis opatrzony został zdjęciami, na których widać jaką niespodziankę przygotowali dla mężczyzny mieszkańcy, którym od lat przynosił listy.

Na przydomowych skrzynkach na listy mieszkańców rejonu obsługiwanego przez pana Zbigniewa pojawiły się wlepki z podziękowaniami i życzeniami!

„Panie Zbyszku dziękujemy za wszystko”

„Panie Zbyszku dziękujemy za serdeczność”

„Panie Zbyszku dziękujemy za cierpliwość”

„Panie Zbyszku życzymy pogody ducha”

W mediach społecznościowych nie zabrakło również życzeń od pracodawcy. „My również dziękujemy Panu Zbigniewowi za 28 lat pracy i życzymy spokojnej i długiej emerytury” – czytamy we wpisie Poczty Polskiej.

Moc życzeń dla pana Zbigniewa

Życzenia posypały się również w komentarzach na Facebooku.

„Zbyszek jest nasz i zawsze będzie”

„Wszystkiego najlepszego”

„Życzę wszystkiego najlepszego na emeryturze pozdrawiam ciepło”

„Panu Zbyszkowi dziękujemy, i Gratulujemy wytrwałości z PP i życzymy Spokojnej i długiej emerytury. A PP miejmy nadzieję w sowity sposób zgratyfikuje te 28 lat”

Sonda
Czy wysyłacie jeszcze listy pocztą konwencjonalną?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają