Poczujecie zew natury! Tego nie zobaczycie na co dzień! Dyrektor ZOO oprowadzi po zakamarkach stołecznego ogrodu

i

Autor: Marcin Morawski/East News; Justyna ROJEK/East News; Facebook/Warszawskie Zoo Poczujecie zew natury! Tego nie zobaczycie na co dzień! Dyrektor ZOO oprowadzi po zakamarkach stołecznego ogrodu

NIESPODZIEWANA OKAZJA

Poczujecie zew natury! Tego nie zobaczycie na co dzień! Dyrektor ZOO oprowadzi po zakamarkach stołecznego ogrodu

2023-01-24 17:32

Wystartował 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na aukcjach, z których dochód w 100 procentach przeznaczony zostanie do walki z sepsą, możemy znaleźć licytację wystawioną przez Warszawskie ZOO. Na zwycięzcę czeka niesamowity spacer po afrykańskich stepach!

Warszawskie ZOO. Wygrany zostanie zabrany w afrykański świat dzikich zwierząt

Chcecie zobaczyć to, czego nie można na co dzień obejrzeć w Warszawskim ZOO? Na licytacji WOŚP możecie zgarnąć spacer z dr Andrzejem Kruszewiczem. Wyruszycie w podróż po Afryce!

Zwycięzca aukcji wraz z osobami towarzyszącymi bliżej pozna mieszkańców stołecznego ogrodu pochodzących z Czarnego Kontynentu. Odwiedzicie między innymi: gepardzicę Wilmę z córkami, największego warszawiaka – słonia Leona oraz jego koleżanki, warszawskie goryle – Aziziego, Bwanę i Viking, ale także szympansie stado, żyrafy i może… lwa!

Dr Kruszewicz podczas spaceru opowie o innych zagrożonych wyginięciem gatunkach oraz o swoich ulubieńcach ze stołecznego ZOO. Będziecie mogli posłuchać wyjątkowych opowieści dyrektora o zwierzętach i zadać mnóstwo pytań. Podczas spaceru otrzymacie również zestaw wyjątkowych gadżetów ze zwierzętami!

Zwycięzca licytacji może przyjść z dwoma osobami towarzyszącymi we wcześniej ustalonym terminie do końca 2023 roku.

Licytacja jest dostępna pod TYM LINKIEM!

Sonda
Lubisz odwiedzać ZOO?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki