PODRABIALI karmę dla zwierząt! Wszystko dla ZYSKU!

2020-05-02 11:44
Były minister Tuska zatrzymany przez CBA. Kim jest Sławomir N.?
Autor: CBA Były minister Tuska zatrzymany przez CBA. Kim jest Sławomir N.?

Właściciel firmy produkującej karmę w rękach CBA. Fałszował dokumentację, został zatrzymany. To już czwarte zatrzymanie w tej sprawie.

Funkcjonariusze warszawskiej delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego prowadzą wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Radomiu śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez byłego Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii oraz byłego Powiatowego Lekarza Weterynarii w Grójcu. Chodzi o podejrzenie nieprawidłowości w związku z wydaniem decyzji zatwierdzających zakład wytwarzający karmę dla zwierząt.

Przerażające FAKTY z Konstancina! Nie uwierzysz! Tak mordowali 16-letnią Kornelię!

W ramach tego postępowania zarzut pomocnictwa poświadczenia nieprawdy w dokumencie w celu uzyskania korzyści majątkowej usłyszał właściciel firmy z branży żywieniowej działający na terenie województwa mazowieckiego. To czwarta osoba podejrzana w tym śledztwie. Wcześniej agenci CBA zatrzymali trzy osoby. Wśród nich znaleźli się były Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii oraz były Powiatowy Lekarz Weterynarii w Grójcu, którzy usłyszeli zarzuty  przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków. Zatrzymano także pracownika Powiatowej Inspekcji Weterynarii w Grójcu, który jest podejrzany o poświadczenie nieprawdy w dokumencie. Wobec podejrzanych, prokurator zastosował środki zapobiegawcze, w tym zakaz wykonywania czynności na dotychczasowych stanowiskach. Jak informuje CBA, sprawa ma charakter rozwojowy. 

Legionowo: BANDYCI napadli na kobietę w windzie i ukradli okulary za 4 tysiące!

Super Raport 30 IV (goście: Bortniczuk, Chmaj, Borowski)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE