Przerażające FAKTY z Konstancina! Nie uwierzysz! Tak mordowali 16-letnią Kornelię! [VIDEO] [GALERIA]

2020-05-01 9:48
mordercy i ofiara
Autor: MP

To Patryk B. i Martyna S. zaplanowali zbrodnię i zamordowali Kornelię K. Najpierw strzelano do niej z broni pneumatycznej, a potem ją duszono, by upewnić się, że naprawdę nie żyje. Gdy dziewczyna wyzionęła ducha, ciało wrzucono do wykopanego wcześniej dołu w środku lasu i przykryto gałęziami. Zabójca usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Patryk B. trafił na trzy miesiące do aresztu, a jego dziewczyna do zakładu poprawczego.

To w tym lesie dokonano okrutnej zbrodni

To była zbrodnia zaplanowana od samego początku. Kornelia K. została podstępem zwabiona do Konstancina i zamordowana przez swoich kolegów. 11 lutego ok godz. 19 Kornelia wyszła z domu w Piasecznie. Nastolatka poszła się spotkać ze swoją przyjaciółką Martyną S. Chciała jej złożyć życzenia z okazji urodzin. Chwile później po dziewczyny przyjechał Kamil O. Obie nastolatki wsiadły do jego samochodu i pojechały z nim do Konstancina. Kornelia nawet nie przypuszczała w najgorszych snach, że to będzie jej ostatnia podróż. Na osiedlu w Konstancinie, przed garażami cała trójka spotkała Patryka B. Po kilku minutach zaczął rozgrywać się prawdziwy dramat. Doszło do kłótni, szarpaniny i zabójstwa. Patryk oddał w stronę Kornelii kilka strzałów z broni pneumatycznej, potem dusił, a na samym końcu wrzucił jej ciało do wcześniej wykopanego dołu, niedaleko osiedla i przykrył gałęziami. Kiedy dziewczyna nie wróciła na noc do domu mama zgłosiła jej zaginięcie. Rodzina i policja szukali jej przez dwa miesiące. Patryk B. i Martyna S. chodzili spokojnie po osiedlu i udawali, że nie wiedzą co się stało z Kornelią.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE O CZYM PISALIŚMY WCZEŚNIEJ OKRUTNY MORD w Konstancinie! To 16-letnia Kornelia K. została zabita i przysypana w dole!

Bezwzględna egzekucja pod Warszawą. To koledzy zakopali dziewczynkę w dole! [WIDEO] [ZDJĘCIA]

Chcieli ZLINCZOWAĆ Patryka B.! TY bandyto, morderco bez sumienia! [WIDEO]

Sprawa wyszła na jaw, gdy spacerowicz znalazł w lesie ciało. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do spraw zabójstw i terroru. Okazało się, że to poszukiwana Kornelia. Śledczy zatrzymali do sprawy 7 osób, mogących mieć informacje w tej sprawie.  Szybko wyszło na jaw, że za zbrodnią stoi Patryk B. i jego dziewczyna Martyna S. W trybie pilnym przekazano sprawę do prokuratury. Na miejscu zbrodni przeprowadzono wizje lokalną. 25-letni Patryk B. przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i usłyszał zarzut zabójstwa Kornelii K., wspólnie i w porozumieniu ze swoją dziewczyną Martyną S. Zabójca został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Martyny S. została umieszczona w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy. Jej sprawą teraz będzie zajmować się prokuratura. Prokurator prowadzący sprawę chce, aby dziewczyna została pociągnięta do odpowiedzialności na zasadach określonych w Kodeksie karnym.

Mieszkańcy chcieli zlinczować zabójcę Kornelii

TU KUPISZ SUPER EXPRESS BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.KLIKNIJ

Poszukiwana 16 latka odnaleziona w płytkim grobie. Zbrodni dokonali koledzy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE